O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

A więc... konkurs :)

A więc... konkurs :)
Witam bardzo serdecznie!

Zacznę od kwestii organizacyjnych. Mamy sobotę (09.04), a nie wiemy nadal co się dzieje z Club Galactik. Próby wejścia na stronę kończą się przerzucaniem na stronę Alphanimu. Czy to tylko zabiegi konserwacyjne, a może coś więcej? Tego nie wiemy. Jednak na forum powstał stosowny temat gdzie można spekulować na temat formy i przyszłości CG.

Ponadto nie wiadomo nadal co się dzieje z promocją GF w Polsce. Wszyscy żyliśmy wielką fetą, lecz dwa dni przed emisją odcinków mamy wiele poważnych wątpliwości w starania Disney XD. Brak reklam, błędy w pisowni ("Galaktik Football") i inne błędy w ramówce. Dzisiaj zostanie wysłana wiadomość w tej sprawie na profil Disney XD Polska na YouTube. Nie po to walczyliśmy o Galactik Football by teraz zlekceważono szansę na reklamę i rozwój sfery fanowskiej tej kreskówki.

Co do rozwoju strony- nadal pracujemy. Pomimo faktu że życie strony niedawno trochę zamarło, to jednak staramy się aby strona rozwijała się. W końcu nie można żyć tylko oczekiwaniem na nowy film/sezon GF uśmiech

Dobra, kogo chcę tu oszukiwać... i tak wszyscy czekają na news o konkursie!

1) Temat: Plakat reklamujący emisję GF w Polsce

2) Wykonanie: może być to połączenie paru zdjęć z odcinków Galactik Football, a także własnoręcznie stworzona praca od podstaw (rysunki stworzone siłą ludzkich dłoni niech będą zeskanowane- z pewnością będzie to lepsze niż zdjęcie aparatem). Liczę na naszą inwencję (i na to, że nie zapomnicie o dodaniu napisu "Galactik Football")

3) Terminarz:
1. Na zgłoszenia czekam do przyszłego piątku (15 kwietnia)
2. Na prace zaś czekam... aż do końca kwietnia, do godziny 23:59 i 59 sekund. (radzę nie ryzykować z tą ostatnią sekundą do północy)
3. 2-6 maja: czas głosowania (o formule głosowania ogłoszę w stosownym czasie)
4. 9-13 maja: ogłoszenie wyników, rozdanie nagród etc.
Proszę, trzymajcie się terminów- to bardzo ważne.

4) Gdzie wysyłać?: Zgłoszeniami, a także pracami możecie spamować moją pocztę: lucassopoland@gmail.com- żadna inna forma nie będzie przyjmowana.

5) Tak, tak... nagrody!

Wszyscy uczestnicy zostaną wyróżnieni w newsie podsumującym konkurs.

Czołowa trójka otrzyma dodatkowe nagrody, zaś zwycięzca w nagrodę za bycie najlepszym otrzyma...
Nieznaną jeszcze nikomu nagrodę- KUBEK GF

Więc jak widać- jest o co walczyć (z redakcyjnego avatara się nie napijesz)

Tak więc... DO ROBOTY! I niech inwencja będzie z wami!

Z poważaniem, Kleszczor.

Kleszczu April 09 2011 3,181 10 komentarzy 0 z 0 ocena

10 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Pierwszy komentarz- Super news !; **.
    - 09/04/2011 04:23
    • Co do ramówki na DXD.pl to w ogóle cała woła o pomstę do nieba.

      Reklama na XD - fajnie by było jakby takowa powstała, ale nie zapominajmy, że to tylko powrót... Tzn. ewentualna 3. seria na pewno reklamę będzie miała. Ja nie wiem o co w ogóle chodzi z tymi narzekaniami. To jak w przysłowiu - dać komuś palec, a urwie rękę. Chcieliśmy powrotu - jest. Ja się cieszę. A niektórzy wciąż narzekają, że to złe godziny emisji, że to nie ma reklam. I co jeszcze? Może bilbordy na mieście ogłaszające powrót kreskówki, którą każdy mógł już kilkanaście razy obejrzeć?
      - 09/04/2011 04:55
      • no dobra, ale jak nie będzie oglądalności, to i z 3. serii nici :/
        - 09/04/2011 05:00
        • Nie wymagam jakieś megawypasionej reklamy w DXD, ale mogli dać choćby wzmiankę o nowym serialu w ramówce.

          Co do konkursu - bardzo fajny pomysł. Mam nadzieję, że zgłosi się więcej osób niż do poprzednich konkursów. (:
          - 09/04/2011 05:03
          • KONKURS!! Oł je xD W końcu ludzie przestaną narzekać, że nadal żadnych konkursów i brak jakiś niesamowitych nagród. Lii, kubeczek grin
            - 09/04/2011 06:03
            Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
            Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
            Niesamowite! (0)0 %
            Bardzo dobre (0)0 %
            Dobre (0)0 %
            Średnie (0)0 %
            Słabe (0)0 %