[Rozmiar: 846 bajtĂłw]
[Rozmiar: 846 bajtĂłw]
[Rozmiar: 846 bajtĂłw]
wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
 Sinedd11 1 dzień
 KubaWaliczek 6 dni
 Piter19943 1 tydzień
 Stasiowski 1 tydzień
 Chris797 2 tygodnie
 Isabella 4 tygodnie
 Cadenza 5 tygodni
 Justin5paw 5 tygodni

Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Chris797 Data: 22/04/2024 20:59
Dokładnie! zespół animatorów został zmieniony, tak jak mówisz, polecam obserwować ich na Reddit, tam ludzie wiedzą o wszystkim grin
Cadenza Data: 06/04/2024 17:44
a nie wynikało to z dużo mniejszego budżetu/zmiany zespołu animatorów?
jaszuch Data: 04/04/2024 22:52
I co ustaliłeś? Czemu się różni? grin
Chris797 Data: 03/04/2024 20:17
I się w końcu dowiedziałem, czemu animacja sezonu 3 różni się dość w widoczny sosób od poprzednich sezonów
Chris797 Data: 03/04/2024 20:13
O matko, korzystam z reddita od 6 lat, a nie wpadłem na ten pomysł, żeby zobaczyć, czy jest sub o GF
Cadenza Data: 26/03/2024 21:59
Może was to zainteresować: https://www.reddit.com/r/GalactikFootball/
dzodzo2011 Data: 14/03/2024 21:17
Ehhh, szkoda że jakieś zamknięte grupki na FB wyparły fora tematyczne zły
Chris797 Data: 07/03/2024 20:21
Zależy jaka wersja Technodroidów grin
Stasiowski Data: 17/12/2023 21:55
Jak myślicie kto wygrałby mecz Piratsi vs Technodroidy?
Stasiowski Data: 09/12/2023 22:04
Jedyna szansa na reanimację GFa i społeczności jest taka, że ktoś z nas zostanie multimilionerem i zechce sfinansować 4 sezon
Stasiowski Data: 09/12/2023 22:03
No niestety, młodych fanów kreskówki raczej nie przybywa, emisja już jest rzadko tylko na TVP ABC, a starsi fani stopniowo zapominają o GF.
jaszuch Data: 09/12/2023 21:59
To by tłumaczyło,
jaszuch Data: 09/12/2023 21:59
To by tłumaczyło,
Neutralna Data: 22/11/2023 08:21
Szkoda, patrzę na nią z wielkim sentymentem.. tyle treści, które też tworzyłam..
general Data: 04/11/2023 22:41
Jaki błąd? Ja mam samą pustą stronę. No i niestety, ale obecny CMS juz jest dośc stary i będzie się sypać, a ja poświęcać czasu na przenosiny strony na nowszą wersję nie widzę no sensu.
Snow Kids1998 Data: 01/11/2023 03:45
Już nie można odpowiadać na forum? Wyskakuje mi błąd po próbie
Cadenza Data: 30/09/2023 01:10
kolejny semestr studiów start, a to oznacza że to już ten czas na rewatch GF'a, 2 razy do roku obowiązkowo grin
Neutralna Data: 13/09/2023 07:31
10 lat temu strona niesamowicie tętniła życiem.. szkoda ;c
Neutralna Data: 13/09/2023 00:55
Jej, czy tu nadal ktoś jest?
Cooker Data: 19/08/2023 13:03
Hello! Dobrze jest się tu pojawić raz na kilka miesięcy grin
wollcors Data: 19/08/2023 01:27
Pytanie do adminów, jest jakaś opcja żeby wyszukać sprytnie swoje posty i komentarze sprzed lat?
wollcors Data: 19/08/2023 00:57
O moje fan arty nadal są xD śmiesznie tak wrócić po latach, micro_ice jeszcze tu bywa? Serwery długo będą działały?
Chris797 Data: 12/08/2023 20:03
duże macie wydatki, żeby utrzymywać stronę? Są jakieś zwroty za reklamy?
Stevens Data: 25/06/2023 08:42
Niestety nadal jest coś nie tak z dostępem do panelu administratora. Na stronę mogę się zalogować bez problemu. Dalej już nie.
general Data: 19/06/2023 01:55
z tego co widzę PW działają prawidłowo
general Data: 19/06/2023 01:53
@Stevens podobno ma pójść na mail link do resetu hasła admina
meggi26 Data: 18/06/2023 21:46
Jeju, nie spodziewałam się, że strona dalej istnieje. Nie byłam gotowa na taką wielką dawkę sentymentu :O
Stevens Data: 17/06/2023 19:52
Plan jest taki, żeby przy znalezieniu nieco większej ilości czasu niż zazwyczaj, odświeżyć niektóre opisy. Tak bardziej z sentymentu do tej strony. Mam nadzieję, że to się uda uśmiech
Stevens Data: 17/06/2023 19:40
@general - Jest chyba jakiś problem z wysłaniem PW. Podrzuć mi proszę hasło administratora właśnie na PW, jeśli by się jednak udało, albo na maila: stevensgfcenter@wp.pl. uśmiech
Cadenza Data: 07/06/2023 15:03
ostatnio dokopałam się do mega perełki, jako dzieciak czytałam tego bloga NON STOP https://web.archive.org/web/20160131100507/http://galactik-football-mei-6.blog.onet.pl/
general Data: 30/05/2023 00:17
Patrząc, że po takim czasie nie ma SPAMu to w samym w sobie aż dziwne, ale moim zdaniem taki post/temat nie zaszkodzi w żaden sposób.
CloudeGarritsen Data: 28/05/2023 18:46
Tylko jeszcze nie napisałam reklamy serwera
Cadenza Data: 27/05/2023 22:52
zróbcie wątek z zaproszeniem na serwer, na pewno nikt się już nie obrazi o zaśmiecanie forum xD
skowek Data: 25/05/2023 16:10
jak ktoś ma linkta to też bym prosił
general Data: 12/05/2023 22:31
Huh, nie działa link
general Data: 07/05/2023 00:07
Poprosiłbym o linka. Aż jestem ciekaw oczko
CloudeGarritsen Data: 03/05/2023 21:24
Postawiliśmy nowy serwer community!
CloudeGarritsen Data: 02/05/2023 12:02
Z tej strony rocznik 96 xd
lester157 Data: 01/05/2023 20:05
Święte słowa grin Nie wiem jak Wy, ale ja po latach widzę jak ta kreskówka dała mi wiele mądrości na przyszłość grin Rocznik 98 pozdrawia! uśmiech
CloudeGarritsen Data: 01/05/2023 12:21
Możesz wyrosnąć z GF, ale GF nigdy nie wyrośnie z Ciebie :3
Niewiadoma Data: 29/04/2023 00:23
Z pewnych rzeczy nigdy się nie wyrośnie...
Niewiadoma Data: 29/04/2023 00:23
Mam 25 lat juz, a wlasnie koncze re-watching 1 sezonu.
Stasiowski Data: 25/04/2023 16:03
Siema, powodzenia wszystkim maturzystom, jeśli są tu jeszcze jacyś.
general Data: 07/04/2023 01:18
Powód jest prosty. Były w serwisie wp.pl Także znikły na zawsze. Czy uda się odzyskać? Raczej nie. Bo nie wiem "kiedy" znikły z tego serwisu.
Cadenza Data: 06/04/2023 21:48
dlaczego połowa galerii nie działa T__T mam nadzieję, że uda się jakoś odzyskać zdjęcia ze strony
Patryk_MW Data: 12/02/2023 23:28
Głównie jest on dostępny w Internecie. Emisje o godz. 8:40, 09:05, 13:45 oraz 14:05
Patryk_MW Data: 12/02/2023 23:28
Informacja gdzieś tam umknęła, ale GF od jakiegoś czasu można oglądać także na kanale Alfa TVP jezyk
CloudeGarritsen Data: 01/02/2023 21:21
Cały czas stawiamy serwer ;;
diss_o_nance Data: 26/01/2023 06:23
Kurcze, widzę że jeszcze ktoś się tu udziela, fajnie jest widzieć że nawet z tych starszych osób nikt nie zapomniał o stronce <3
CloudeGarritsen Data: 22/01/2023 18:29
Szukamy pomocników - każde wasze wsparcie jest na wagę złota! <3
CloudeGarritsen Data: 22/01/2023 18:20
Podejmuję się właśnie ze znajomym reaktywacji swojego serwera, o którym pisałam jakiś czas temu, stąd moje pytanie

Zarejestrowanych: 18,333 Najnowszy Użytkownik: FuntimeMatix

wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
Nawigacja
GFCenter
Zobacz wątek
Galactik Football Center » Galactik Football » Ogólne
 Drukuj wątek
Galactik Football - Nostalgia
Cadenza
Prosty wątek. Jakie są wasze największe wspomnienia z GF? Mogą być totalnie randomowe albo osobiste. Jestem ciekawa, jak po latach pamiętana jest nasza kreskówka.

Moje na początek:

1) jakieś 10 lat temu w wakacje wychodziłam z kumplem o 7-8 rano na boisko na blokowisko, żeby trenować piłkę nożną i rozmawiać o/udawać, że jesteśmy w GFie. cisza słodkie to było.

2) czytałam wszelkie blogi jak jakaś wściekła - najmocniej/najlepiej wspominam wizję 4 sezonu Alexis, galactik-football-mei-6 i micro-ice-diary od M-I-3 (tęsknię, babo!).

A Wy? cool2
i.imgur.com/DGJXQIj.jpg
| Twitter: @404nat_ - aktualny kontakt |
| Mail: cadenzagfc@interia.pl |
 
lester157
Tych wspomnień u mnie jest dość wiele, ale na ten moment przytoczę kilka grin

1. Pamiętam jak z osobami z mojej okolicy graliśmy w piłkę na podwórku i postanowiliśmy udawać postacie z GF'a. Ja wybrałem sobie wówczas Lurra i zawsze jak ktoś biegł z piłką to używając ,,Fluxa'' zamrażałem przeciwnika, po czym spieraliśmy się, że bramka się nie liczy, bo przecież ten flux blokował na jakiś czas poruszanie się grin

2. Druga ciekawa sytuacja to kiedy np. podczas lekcji wychowania fizycznego starałem się wykorzystywać triki piłkarskie z GF'a czy też różne wskazówki Aarcha i Artegora. Co ciekawe, czasem nawet się udawało grin

3. Trzecim miłym wspomnieniem jest to, że często oglądałem tę kreskówkę z tatą czy też bratem ciotecznym. Ogólnie jak była okazja to zawsze wolałem oglądać telewizję z kimś niż samemu. A jeszcze za czasów Jetix odcinki GF'a były emitowane również między 23:00, a północą, więc często z tatą czy też bratem ciotecznym zarywaliśmy nocki żeby obejrzeć tamte odcinki uśmiech
 
jaszuch
Tak na szybko przychodzi mi do głowy jak przed lekcją wf-u wyobrażałem sobie, że mam fluxa grin I skupiałem się na tym jakby to było jakbym go naprawdę miał i próbowałem się wyciszyć, żeby lepiej grać grin Z taką finezją jak Rocket grin

No i ogólnie rogaliki Chipicao, które już zawsze chyba będą mi się kojarzyć z Galactik Football (bo miały te naklejki GFowe - ktoś pamięta? grin Swoją drogą dawno już ich też nie jadłem, ale na zawsze ta marka już będzie mi się kojarzyć z GF grin

O taki rogal:

i.imgur.com/kV92cvw.png

i.imgur.com/h6dfl5d.png

I nie miałem tego wiele, ale miałem jakąś najlepszą kartę/naklejkę z tych rogalików - piłkę za CAŁE 500pkt xD I przez wiele lat wisiała na szafce w salonie dopóki mama kiedyś nie wyrzuciła zły( (dlaczego? :C)


A w ogóle to dzisiaj mi się w nocy śnił rewolucyjny pomysł odnowy GFCenter grin A parę tygodni temu sezon 4 xD Więc mimo kompletnego braku zainteresowania już piłką nożną, oraz tego że dawno GF nie oglądałem to ciągle to gdzieś w podświadomości siedzi jezyk
Edytowany przez jaszuch dnia 14/03/2022 02:31
Możesz zwiększyć szansę na 4 sezon!
http://www.galactikfootballcenter.pl/...1768#59976
 
Cadenza

lester157 napisał:

Tych wspomnień u mnie jest dość wiele, ale na ten moment przytoczę kilka grin

1. Pamiętam jak z osobami z mojej okolicy graliśmy w piłkę na podwórku i postanowiliśmy udawać postacie z GF'a. Ja wybrałem sobie wówczas Lurra i zawsze jak ktoś biegł z piłką to używając ,,Fluxa'' zamrażałem przeciwnika, po czym spieraliśmy się, że bramka się nie liczy, bo przecież ten flux blokował na jakiś czas poruszanie się grin


Mój Boże, właśnie uaktywniłeś we mnie jakieś dzikie, odległe, zakurzone wspomnienie udawania postaci z GFa i fluxów XD faktycznie, zawsze był jakiś Luur, ja zawsze chciałam być Rykersem, ktoś chciał się teleportować jak Shadows... aż mnie zakuło grin
i.imgur.com/DGJXQIj.jpg
| Twitter: @404nat_ - aktualny kontakt |
| Mail: cadenzagfc@interia.pl |
 
Czekoladka
Może nie z samym serialem, a ze stroną. Pamiętam jak miałam fioła na punkcie GF i pewnego sylwestrowego dnia, w wieku 12 lat trafiłam na stronę ;D. I tak o to spędziłam tą szaloną noc na czytaniu forum i udzielaniu tu się grin
 
lester157

Cadenza napisał:

lester157 napisał:

Tych wspomnień u mnie jest dość wiele, ale na ten moment przytoczę kilka grin

1. Pamiętam jak z osobami z mojej okolicy graliśmy w piłkę na podwórku i postanowiliśmy udawać postacie z GF'a. Ja wybrałem sobie wówczas Lurra i zawsze jak ktoś biegł z piłką to używając ,,Fluxa'' zamrażałem przeciwnika, po czym spieraliśmy się, że bramka się nie liczy, bo przecież ten flux blokował na jakiś czas poruszanie się grin


Mój Boże, właśnie uaktywniłeś we mnie jakieś dzikie, odległe, zakurzone wspomnienie udawania postaci z GFa i fluxów XD faktycznie, zawsze był jakiś Luur, ja zawsze chciałam być Rykersem, ktoś chciał się teleportować jak Shadows... aż mnie zakuło grin


Miło, mi, że mogłem przypomnieć Ci to wspomnienie poprzez swój wpis uśmiech grin

Czekoladka napisał:

Może nie z samym serialem, a ze stroną. Pamiętam jak miałam fioła na punkcie GF i pewnego sylwestrowego dnia, w wieku 12 lat trafiłam na stronę ;D. I tak o to spędziłam tą szaloną noc na czytaniu forum i udzielaniu tu się grin


Aż mi się przypomniały czasy kiedy na stronie np. na forum pojawiało się dziennie tak dużo postów w danych wątkach, że nie dało się wyrobić z odpisywaniem poszczególnym osobom grin Też pamiętam jak miałem tutaj swój wątek z filmikami o tematyce GF'a, ludzie to komentowali, oceniali, dawali wskazówki co można ulepszyć, fajne czasy uśmiech
 
Tia404
Ojejku ileż ja mam wspomnieć z Galactik Football! grin
Mimo wszystkich lat doskonale pamiętam rogaliki Chipicao z kartami (albo w sumie naklejkami, nie pamiętam), które nawet jak dla mnie dziecka były mega słodkie i kupowałam je tylko dla tych kart XD Normalnie codziennie do szkoły było kupowane facepalm grin

Tak samo jak wy bawiłam się na podwórku, że jestem w świecie GFa, ba nawet wymyślałam własną fabułę uśmiech Później, zanim wyszedł trzeci sezon, na chwilę zapomniałam że ta cudowna bajka istnieje.

Już po samym trzecim sezonie odkryłam GFC. Wtedy moja OBSESJA, bo inaczej się tego nie da nazwać XD do Galactik Football wróciła grin Robiłam filmiki na YT o chyba wszystkich możliwych aspektach kreskówki, teraz brzmi to jak cringe ale z perspektywy czasu naprawdę miło jest sobie czasem o tym przypomnieć XD

Z samego forum GFC też mam mega miłe i cieplutkie wspomnienia, bo dla małej mnie był to totalny comfort zone gdzie zawsze można było o czymś pogadać i wszyscy byli dla siebie mili <3

Nawet będąc dorosłą lubię czasem wrócić do GFa i sobie zrobić rewatch, nawet jak znam odcinki na pamięć XD Szczególnie to przychodzi zimą jak jest śnieg, bo przecież wszystko się zaczęło na Akillianie grin
Zapraszam na mój kanał na YT: http://www.youtube.com/user/Tiaa404
 
lester157

Tia404 napisał:

Robiłam filmiki na YT o chyba wszystkich możliwych aspektach kreskówki, teraz brzmi to jak cringe ale z perspektywy czasu naprawdę miło jest sobie czasem o tym przypomnieć XD


Kogo moje oczy widzą grin Miło zobaczyć Twój wpis! Jeju przypomniałaś mi montowanie filmików z GF'a, ale to była wówczas frajda grin Pamiętam jak zgłaszaliśmy się w kółko do plebiscytów z naszymi filmikami i często wygrywaliśmy na zmianę, co za czasy o matko uśmiech
 
CloudeGarritsen
Jejku, tak, młóciło się namiętnie odcinki na pamiętnym Jetixie za każdym razem, jak się jeździło w odwiedziny do dziadków i wydawało się ostatnie zaskórniaki na przytaczane już tu wcześniej rogale Chipicao z kartami i naklejkami z GF <3
Do tej pory mam w swoich zasobach karty, niestety album mi zaginął zły Potem jeszcze zbierałam naklejki z takich fandomów jak Naruto czy Bakugan Młodzi Wojownicy: Nowa Vestroia ;; (piękne dzieciństwo)
"I can make the Stars Dance, light up the moon. The Sky is everywhere, so meet me under them."

yes, I'm a simp for D'jok.
 
Przejdź do forum
Aktualne
1. YouTube - 1 sezon w HD
Ukoczone: 100%

Aktualizacja: 24.08.2018

2. Drużyny - edycja opisów
Ukoczone: 30%

Aktualizacja: 12.08.2018

3. Zawodnicy - Cyclops
Ukoczone: 50%

Aktualizacja: 05.08.2018
GFCenter
Powered by: PHP-Fusion. Copyright PHP-Fusion 2002-2010 Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3
| Desing: micro_ice27 | Galactik Football Alphanim 2006 - 2011 Alphanim, France Télévisions. All rights reserved. | Unikalnych wizyt: 42228652
[Rozmiar: 846 bajtĂłw]