aczkolwiek dogadac sie z PokeManem i w razie wypadku postawic na domenie jakiegos prostego bloga/darmowa witryne + link do discorda? mysle ze nie byloby tak duzego problemu
Noo, Tia404 nawet tuaj jest zerowa aktywność, a na DC jednak nie trzeba opłacać serwera czy domeny. No chyba, że wyłącznie jako przekorowanie na DC.
Domena do PokeMan (Sprawdziłem stare PW ), a serwer należy do znajomego lecz ostatni raz kontaktowałem się z nim kilka lat temu. Także nie wiem czy dalej ma ten numer telefonu co kiedyś.
No, wiecznie działać nie będzie. Sam widzisz, że kilka elementów już nie działa albo się sypie. Zreszta domena nie należy do mnie od kilku lat, a serwer w sumie też nie.
Jaki błąd? Ja mam samą pustą stronę. No i niestety, ale obecny CMS juz jest dośc stary i będzie się sypać, a ja poświęcać czasu na przenosiny strony na nowszą wersję nie widzę no sensu.
Obiekt reklamy: "Nikiel-Chrom" - płyn do mycia dla robotów Cytaty: - Robot 1: "Gdy łapię pirata lubię wyglądać nieskazitelnie, dlatego używam "Nikiel-chrom"" - Robot 2 (płci żeńskiej): "Och, poraził mnie ten blask, dziękuję Ci "Nikiel chrom"" - Lektor: "Nie stosować na istotach organicznych." Opis: Reklama Technoidu przedstawia roboty, które zachęcają do zakupu płynu do mycia. Po użyciu "Nikiel-Chrom" jeden z robotów cały lśni, co przyciąga uwagę robota płci żeńskiej (prawdopodobnie jego żony),. To sprawia, że produkt staje się bardziej atrakcyjniejszy.
Sponsor reklamy: Technoid. Aktorzy: Spikerka. Obiekt reklamy: Sonny Blackbones. Cytaty z reklamy: - Spikerka: "Nagroda za schwytanie pirata, lidera, Sony Blackbones to dwa miliony kredytów. Z Technoid życie jest piękniejsze" Opis: Reklama prezentuje komunikat Technoidu, informujący o wzyznaczonej nagrodzie pieniężnej za schwytanie poszukiwanego przywódcy piratów - Sonny'ego Blackbones. Nagroda nie jest sumą małą, gdyż wynosi aż dwa miliony kredytów.
Sponsor reklamy: Technoid. Aktorzy: Roboty Technoidu, lektor, ludzie. Obiekt reklamy: Usługi związane z użytkowaniem robotów Technoidu. Cytaty z reklamy: Lektor: "Z Technoidem życie jest o wiele prostsze." Opis: Reklama przedstawia roboty Technoidu, pomagające konsumentom w codziennych czynnościach takich jak: pomoc w biurze, prace domowe czy opieka nad dziećmi.
Sponsor reklamy: Technoid. Aktorzy: Mei, lektor. Obiekt reklamy: Szampon "Grambule". Cytaty z reklamy: Mei: - "Po dobrym meczu, moje włosy potrzebują dobrej opieki."
- "Grambule, wodospady przyjemności". Lektor: - "Szampon Grambule, od Technoidu."
- "Nie nadaje się do urządzeń mechanicznych." Opis: Jest to jedna z niewielu reklam, o której dowiadujemy się jeszcze w trakcie jej kręcenia. Po awansie do fazy zasadniczej Pucharu Galactik Football, Mei zaczyna swoją karierę aktorki. Spot szamponu Grambule jest prawdopodobnie jej debiutem w tego typu przedsięwzięciach. Jesteśmy świadkami dwóch sesji nagraniowych. Po pierwszej z nich, Mei, z powodu nacisku swojej matki na powtórzenie sceny, spóźnia się na trening. Pełną wersję reklamy, Snow Kids obejrzeli wspólnie, po czym złożyli swoje gratulacje Mei. Akcja reklamy rozgrywa się w scenerii laguny na tropikalnej wyspie. Mei skacze z wodospadu do wody, po czym zaczynają jej towarzyszyć ryby, które po wynurzeniu się zawodniczki SK na powierzchnię, w trakcie mycia przez nią włosów szamponem "Grambule", wymawiają nazwę reklamowanego produktu.
Sponsor reklamy: nieznany. Aktorzy: Mei. Obiekt reklamy: nieznany, prawdopodobnie odzież zimowa. Opis: W przypadku tego spotu, nigdy nie widzimy jego pełnej wersji. Obserwujemy jedynie urywek z sesji nagraniowej tej reklamy. Na podstawie zimowej scenerii i grubego płaszcza Mei, możemy jedynie przypuszczać, że jest to reklamówka odzieży zimowej.
Sponsor reklamy: nieznany. Aktorzy: Vera Scot. Obiekt reklamy: nieznany. Opis: O kręceniu opisywanej reklamy dowiadujemy się ze wspomnień Keiry, które dotyczą jej nieudanej kariery jako aktorki. Podczas zdjęć do owego spotu, matka Rocket jest tylko miernikiem światła dla wielkiej gwiazdy - Very Scot, dzięki temu uświadamia sobie jak wielki błąd zrobiła pozostawiając małego Rocket'a i Norat'ę samych na Akillianie.
Sponsor reklamy: Arkadia Sport. Aktorzy: D'Jok, Sinedd, Cally Mistic jako lektor. Obiekt reklamy: wielki finał Pucharu Galactik Football. Cytaty z reklamy: Cally Mistic: - Kto wie czyj flux zostanie przelany do Pucharu po finale?
- Smog Shadowsów? Czy Oddech Snow-Kidsów? Te dwie drużyny szły łeb w łeb
przez cały turniej. Na pewno stworzą niezapomniane widowisko, ich zawodnicy
grajÄ… jak natchnieni.
- Kto zatem weźmie w dłonie Puchar gdy przebrzmi ostatni
gwizdek sędziego?
- Sinedd czy D'jok?
-Napięcie jest ogromne!
Opis: Zwiastun wielkiego finału Pucharu Galactik Football, w którym na przeciwko siebie staną dwaj odwieczni rywale: D'Jok oraz Sinedd.
Sponsor reklamy: Technoid. Aktorzy:Warren, Kerno , Luur,
Lun Zaera, Sinedd, Rocket, Stevens, Spiker. Obiekt reklamy: Mecz Gwiazd. Cytaty z reklamy: Spiker: - Mecz gwiazd na stadionie Genesis!
- Oglądaj najlepszych zawodników w Galaktyce!
- Oto oni :
- Warren,
- Kernor,
- Luur,
- Lun Zaera,
- Sinedd,
- Rocket (w późniejszej wersji D'Jok),
- Stevens.
- A przeciw nim staną doskonałe pod każdym względem Technodroidy V3! Stworzone przez Technoid.
- Mecz gwiazd, nie waż się przegapić!
Opis: Zapowiedź wielkiego Meczu Gwiazd w którym na przeciwko siebie staną: drużyna złożona z najlepszych zawodników Galaktyki oraz zespół najnowszych Technodroidów V3!
Sponsor reklamy: nieznany. Aktorzy: D'Jok, Mei. Obiekt reklamy: suszarka do włosów - model 3000. Cytaty z reklamy: Mei: - Kochanie, nie widziałeś cichej suszarki 3000?
D'Jok: - Eee... skarbie, nie widziałem.
Mei: - Nie moge pójść na mecz z mokrymi włosami.
D'Jok: - Cicha suszarka 3000 to model przeznaczony dla mężczyzn.
Mei: - Chciałbyś... Opis: Spot prezentujący suszarkę do włosów - model 3000, o którą kłóci się młoda para (D'Jok, Mei). Podczas kręcenia sceny krótkiej przepychanki, D'Jok, nie radzący sobie w roli aktora, niszczy kolejną suszarkę. Jak się później okazuje, był to już 12 nieudany dubel.
Sponsor reklamy: nieznany. Aktorzy: Mei. Obiekt reklamy: pasta do zębów Flux-Biel. Cytaty z reklamy: Mei: - Nawet po ciężkim treningu pamiętam o umyciu zębów.
- Jest dla mnie ważne by zrobić to jak najlepiej.
- Gdziekolwiek jestem, wiem, że moje zęby lśnią czystością, ponieważ używam pasty do zębów Flux-Biel.
- Flux-Biel - jeśli stawiasz na jakość, codziennie!
Opis: Spot przedstawiający ciężkie życie zawodniczki Snow Kids (ciągłe rozdawanie autografów, ciężkie treningi, mecze), w którym mimo wszystko znajduje ona czas na umycie zębów pastą Flux-Biel.
Sponsor reklamy: Technoid. Aktorzy: Roboty Technoidu, ludzie, spiker. Obiekt reklamy: Usługi związane z użytkowaniem robotów Technoidu. Cytaty z reklamy: Spiker: - Co znaczy Technoid?
- Technoid to bezpieczeństwo.
Mężczyzna: (- Jesteśmy z wami!)
Spiker: - Technoid to rodzina.
- Technoid to spokój myśli.
Dziecko: (- Mamo, tato, hej!)
Spiker: - Technoid to ty! Opis: Nowa reklamówka Technoidu. Spot przedstawia roboty zapewniające bezpieczeństwo i pomagające ludziom w codziennych czynnościach takich jak np. opieka nad dziećmi.
Sponsor reklamy: nieznany. Aktorzy: Mei, Thran. Obiekt reklamy: oficjalne okulary przeciwsłoneczne Galactik Football. Cytaty z reklamy: Mei: - Snow-Kids nie miękną nawet w silnym słońcu, dzięki super, ultra
okularom przeciw słonecznym.
- Ej!
Thran: - Mam jÄ….
- Oto super, ultra okulary, oficjalne szkła Galactik Football. Opis: Pierwszy kontakt z aktorstwem Thrana, którego Mei zaprosiła do udziału w kręceniu spotu reklamowego, ze względu na wcześniejsze niepowodzenia D'Joka, podczas zdjęć do reklamy suszarki do włosów. W scenerii słonecznej plaży, zawodnicy Snow Kids zachęcają do zakupu super, ultra okularów przeciwsłonecznych, które są oficjalnymi szkłami Galactik Football.
Sponsor reklamy: nieznany Aktorzy: Micro-Ice, aktorka Obiekt reklamy: Mice bez cukru - napój mistrzów Cytaty z reklamy: Aktorka: - Och, ale gorąco... Muszę się czegoś napić. Czegoś bardzo zimnego.
Micro-Ice: - Oto zadanie dla Micro-Ice'a!
- Kiedy robi się gorąco, sięgnij po puszkę Mice'a! Opis: Mice bez cukru to napój reklamowany przez Micro-Ice'a, pojawiający się w trzecim sezonie bardzo często. Micro-Ice nie marnuje żadnej okazji na reklamę swojego produktu, nawet gdy innym wcale sok nie smakuje. I chociaż Mice bez cukru nie cieszy się dużą sprzedażą, po czasie okazuje się użyteczny. Clamp odkrywa, że jednym ze składników trunku jest "antymultiflux", dzięki któremu udaje się później ocalić galaktykę. Ponadto napój z czasem przypada do gustu nie tylko samemu Micro-Ice'owi, ale także robotom. W końcu Mice bez cukru okazuje się niezdatny do picia przez ludzi i od tej pory - wraz z pojawieniem się nowej wersji reklamy - zaleca się go wyłącznie robotom.
Autorzy działu: Rocket, micro_ice27 i Micro-Ice-3