[Rozmiar: 846 bajtĂłw]
wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
 Sinedd21205:48:24
 Maxu16:23:59
 potter83821:48:09
 Karutmj 1 dzień
 Stasiowski 1 dzień
 Traya 2 dni
 Patryk_MW 2 dni
 Micro ice 23229 2 dni

Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Patryk_MW Data: 25/02/2021 14:49
TVP ABC jedzie ostro, całą serią. Od 22 marca drugi sezon GF. Również dwa odcinki na dzień, 13:50 i 14:20.
Patryk_MW Data: 24/02/2021 13:05
Ooo, miłe zaskoczenie grin Dzięki!
jaszuch Data: 24/02/2021 12:42
Tego to się nie spodziewałem grin
general Data: 24/02/2021 08:43
<Powstał z martwych napisał newsa i sobie poszedł>
Patryk_MW Data: 23/02/2021 15:23
Ciekawe, czy potem będą powtórki czy od razu drugi sezon...
Patryk_MW Data: 23/02/2021 15:23
W marcu, ABC zacznie emisje 1 sezonu i... w marcu skończy. Pierwszy odcinek 6 marca, dwa ostatnie 21 marca.
Stasiowski Data: 22/02/2021 11:15
Cieszy mnie wzrost aktywności na tej stronie.
Stasiowski Data: 22/02/2021 11:13
Pierwszy raz od bardzo dawna na karcie ostatnio widziani, wszyscy użytkownicy(8) byli zalogowani na stronie w ciągu ostatniej doby.
Patryk_MW Data: 19/02/2021 13:31
Hej. Jakby co, dodałem nowe posty w tematach "Konwersacja z Vandellim" i "GF w TVP ABC". W nich m.in. informacje na temat ewentualnego 4 sezonu i najbliższych emisji GF w polskiej
Chris797 Data: 16/02/2021 22:06
Ah, ok, to już zaczynam się szykować na maraton grin Dzięki
Patryk_MW Data: 16/02/2021 22:00
Tu masz rozpiskę: https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Galactik+Football
Patryk_MW Data: 16/02/2021 22:00
To był przedsmak z okazji urodzin stacji. Regularna, codzienna emisja zacznie się 6 marca oczko
Chris797 Data: 16/02/2021 21:54
Aa, rzeczywiście! Kurde, nie wiedziałem. Co ile dni puszczają? Bo dzisiaj o 21:15 byli Power Rangers, jutro z tego co widzę też
Patryk_MW Data: 15/02/2021 19:42
Szkoda, że nie pojawił się o tym news tutaj i na fp GFCenter...
Patryk_MW Data: 15/02/2021 19:39
Przypominajka: Już dzisiaj po 7 latach przerwy, GF wraca do polskiej telewizji. TVP ABC, godz. 21:15 grin
Szymon Data: 15/02/2021 10:32
Ucieło mi wiadomość
Szymon Data: 15/02/2021 10:29
MOJA WIADOMOŚĆ DO PANA VANDELIEGO: Dear Mr. Vincent, is there a chance that this year we will see the continuation of my and many other people around the world fairy tale Galactick Football? At least
Patryk_MW Data: 13/02/2021 23:59
https://i.ibb.co/yNsHWDx/gfmar.png (jaszuch, działaj z newsem albo odpisz na PW ;P )
Patryk_MW Data: 13/02/2021 23:54
Według programu TV, od 6 marca o 13:50 codzienna emisja GF na TVP ABC.
Patryk_MW Data: 13/02/2021 23:53
Petycja to stary temat, kiedyś w jednej było znacznie więcej niż 100 podpisów oczko
Micro ice 23229 Data: 12/02/2021 15:01
cześć sprawa jest znalazłem petycję do 4 sezonu GF jest tam jusz tam ponad 100 podpisów więc jak chcecie się podpisać to wpiszcie na przeglądarce change.org Galactik Foodball i tam się podpiszecie
Patryk_MW Data: 11/02/2021 15:37
Jakby co, na forum w temacie z TVP ABC, dodałem najnowszą informację odnośnie emisji.
Patryk_MW Data: 10/02/2021 16:19
jaszuch, jak wejdziesz to zajrzyj na PW oczko
Stasiowski Data: 04/02/2021 19:40
Dla samej Polski nawet, gdyby nagle fanów byłoby kilkadziesiąt tysięcy to raczej im się nie opłaca
Patryk_MW Data: 02/02/2021 18:49
Nie da nic, no bo co ma dać? To tylko emisja na Polskę. A w przypadku 4 sezonu najważniejsza jest Francja, tak mi się wydaje
Micro ice 23229 Data: 02/02/2021 09:36
będzie gf na abc bo jusz w telemagazynie jest ale czy coś to da na 4 sezon
Stasiowski Data: 29/01/2021 18:29
Jak to powiedział Ryba "Zobaczę, jak zobaczę" uśmiech
Patryk_MW Data: 29/01/2021 15:17
Dostałem potwierdzenie od TVP ABC. Czekam jeszcze na odpowiedzi odnośnie ilości wyemitowanych sezonów i dubbingu oczko
Stasiowski Data: 27/01/2021 14:19
Cieszę się bardzo
Patryk_MW Data: 26/01/2021 22:24
Czekam na potwierdzenie stacji oczko
Patryk_MW Data: 26/01/2021 22:24
Według programu TV, premiera GF w TVP ABC - 15 lutego o godz. 21:10
Stasiowski Data: 19/01/2021 20:55
goooooooooooooool Rocket!
Stasiowski Data: 17/01/2021 22:19
Siema, jak się czują fani galaktycznego futbolu przed końcem ferii (ci którzy je mieli)?
jaszuch Data: 11/01/2021 10:34
Na razie nic nowego nie wiadomo :/
Micro ice 23229 Data: 02/01/2021 23:22
a wyszedł jusz ten komiks pana Vincenta??
Chris797 Data: 01/01/2021 00:54
Szczęśliwego Nowego Roku!
Micro ice 23229 Data: 30/12/2020 00:00
a co to da że będzie na tvp abc jak tvp abc nie jest we fracji stacją telewizyaną
Patryk_MW Data: 21/12/2020 22:54
Według informacji od TVP ABC, premiera GF została najprawdopodobniej przesunięta na inny termin. Nie jest to jednak nic pewnego i trzeba na ten moment uzbroić się w cierpliwość.
Patryk_MW Data: 17/12/2020 14:25
Na necie to nie wiem, ale możesz sprawdzić na Wikipedii gdzie dostępny jest kanał oczko
Chris797 Data: 16/12/2020 14:21
Oo serio? Kurde nie wiem, czy mam taki kanał xD, ten tvp abc można gdzieś na necie oglądać?
Patryk_MW Data: 11/12/2020 11:49
GF w TVP ABC od 23 grudnia. Godzina 21:00. Odcinki codziennie!
Chris797 Data: 06/12/2020 22:22
E tam, cieszmy się tym co mamy. Zawsze mogło być tak, że tylko 1 sezon by był oczko
pajda_6 Data: 22/11/2020 18:37
Szkoda że nje doczekamy się raczej już nigdy 4 sezonu zły
Chris797 Data: 08/11/2020 22:14
Oo proszę, informuj nas na bieżąco grin
Patryk_MW Data: 02/11/2020 16:02
Napisałem maila do TVP ABC z zapytaniem, czy możliwa jest emisja Galactik Football. Ich odpowiedź: "Pracujemy nad uzyskaniem licencji." oczko
Chris797 Data: 21/10/2020 19:56
Ale z tego co widać, to oni na yt cały czas systematycznie wstawiają filmiki https://www.youtube.com/channel/UCS6TtXBMZ1NfYZ3wKzgzw8A/videos
Chris797 Data: 11/10/2020 22:00
Raczej odpowiedź będzie taka sama, że nie planują żadnych prac kontynuować z GF zły
Cadenza Data: 07/10/2020 12:22
Niestety pan Vandelli mi nie odpisuje, ale się nie poddam - może ktoś z Was też spróbuje? grin
Chris797 Data: 01/10/2020 21:09
Właśnie mnie to strasznie zdziwiło, że po kilku latach wstawiali posty na ich stronie na FB, i te filmiki na YT w wersji HD
jaszuch Data: 30/09/2020 13:18
Plany były, nie bez powodu reanimowano yt/fb/ig Galactik Football, ale podejrzewam, że COVID namieszał i w 2020 nie bedzie, a prawdopodobnie wcale smutny
Chris797 Data: 29/09/2020 22:20
O kurde, to teraz mi dałaś sens życia! W końcu jakaś motywacja, żeby wstawać rano do pracy grin
donfael Data: 28/09/2020 23:24
może jeszcze jest nadzieja uśmiech
Cadenza Data: 27/09/2020 16:28
Link do Facebooka tego pana: https://www.facebook.com/vincent.vandelli
Cadenza Data: 27/09/2020 16:28
"Après 3 saisons TV... Un spin-off et nouveau départ en BD numérique pour 2020 !!!" co tłumaczy się na spin-off i serię komiksów. W 2020. CZY TO SIĘ WYDARZY?!?!

Zarejestrowanych: 18,300 Najnowszy Użytkownik: potter838

wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
Nawigacja
GFCenter
View Thread
 Print Thread
Dyskusja o przyszłości GFcenter
Stevens
Witam wszystkich!

Po przeczytaniu wszystkich waszych komentarzy pod newsem, chyba wreszcie sobie coś uświadomiłem. Możliwe, że gdzieś to tkwiło z tyłu głowy i było oczywiste, ale potrzebny był taki impuls, że warto to wszystko robić dalej. A może po prostu spojrzałem trochę egoistycznie - zbyt dużo nałożyłem na siebie planów, nie wszystkie byłem w stanie zrealizować, a poprzedni miesiąc był kryzysowy i spowodował duże opóźnienia przy dwóch newsach. Jednak przecież tę stronę tworzyło więcej osób i rzeczywiście... szkoda, aby ten czas miał pójść na marne.

Dlatego otwieram dyskusję, w której możecie podawać wasze pomysły na ożywienie strony. Na czym powinniśmy się skupić, przy dalszej działalności GFcenter. Mogę wam obiecać, że każdy pomysł będzie przeanalizowany.
KAŻDY WPIS NA FORUM ARGUMENTUJ.
ALBO JAKO KARĘ ZAROBISZ OSTRZEŻENIE!

i46.tinypic.com/10539ea.png
Warchi08 / twórca powyższej sygnatury

Sinedd212
Myślę ,że dobrym pomysłem na ożywienie strony było by wprowadzenie quizów o treści Gf . Mogły by się one odbywać raz-dwa razy w tygodniu i do każdego quizu zgłaszało by się np: po 10 osóbb. Quiz by się składał z różnych faz i im by było się coraz wyżej tym pytania były by trudniejsze i szczegółowe .Po każdej fazie prowadzacy przeliczałby punkty i dwie osoby ,które mają ich najmniej odpadają .Później raz w miesiącu było,by starcie najlepszyc ,czyli quiz gdzie występowały by osoby ,które wygrały poprzednie w danym miesiącu . Nagrodą by była np: ranga " Mózg quizów" oczywiście nazwa tej rangi moze być inna + zwycięstwa dostawałby jakiś avek , czy sygnaturę .
[img]https://78.media.tumblr.com/8f070ea41135b2be1f132d787016acf5/tumblr_oedgqtOBp61u8gwvqo1_500.gif [/img]

Warren09
Moim zdaniem jedynym sposobem na ożywienie GFC jest nic innego jak czwarta seria GF
Za długi podpis.

Galactikowa

Cytat

Warren09 napisał(a):

Moim zdaniem jedynym sposobem na ożywienie GFC jest nic innego jak czwarta seria GF

A ja myślę że nie grin
No przykro mi bardzo... Ale z tego co przeczytałam to takie odnoszę wrażenie że gdyby już okazało się że tego 4 sezonu nie będzie (ODPUKAĆ!ODPUKAĆ!ODPUKAĆ!) XD
to ta strona nie miała by sensu! Ale nie prawda! Zobaczcie ludzie nawet tematy! Ile mamy zainteresowań i ile wspólnego a to fajne bo zazwyczaj wspólne zainteresowania i pasje łączą ludzi. Zobaczcie ta strona nie tylko jest o tematyce Galactik football! Ale także o wielbionym przez nas sporcie piłce nożnej! No zobaczcie każdy z nas nie raz wspominał o meczach dopingował. Pamiętacie EURO? Galactik Football chwilo odeszło na bok,a wszyscy z nas żyli tym EURO! Każdym meczem który dawał nam niezwykle wiele emocji (mecze Polski w ogólegrin) to było fajne ; D Każdy opisywał swoje wrażenia, gdzie będzie oglądał i dopingował i to było fajne bo łączyło każdego nas jedno. Łączył nas doping i wiara w naszą POLSKĄ reprezentację nie żadną Niemiecką czy Rosyjską XD Przypomnijcie sobie ile emocji towarzyszyło i to nie tylko dzięki Galactik Football. To prawda że strona jest poświęcona tylko tej kreskówce. Ale gdyby pomyśleć głębiej. Co gdyby nie piłka nożna? Ta kreskówka nie miała by sensu i nie wzbudzała by tak bardzo naszego zainteresowania. I zapewne każda osoba z tej strony ma słabość do piłki nożnej a może inaczej kocha ją a dla niektórych jest całym życiem. Więc należy nam się zastanowić czy rzeczywiście nie miało by to sensu. Bo sens zawsze,zawsze jest! Ja życzę wam kochani redaktorzy więcej wiary w możliwości jakie możecie osiągnąć i trochę więcej zaradności bo przez takie zwroty sytuacji nie powinniście się zniechęcać w jakiś sposób tylko tym bardziej próbować odbudowywać to co najważniejsze dla tej strony.
imagizer.imageshack.us/v2/592x343q90/823/i2iq.jpg

Sheiden01
Popieram Galactikową.! Strona odnosi się głównie do Galactik Football, ale spójrzcie głębiej... Tematy w dziale Off-topic lub Hyde Park... Ileż tu jest postów które odbiegają nie tylko od GF ale i od Piłki Nożnej.! Nasze "życie" na tej stronie jest związane z dzieleniem pasji, rozmowami, twórczością i wzajemną pomocą.! Mówimi o GF, to fakt, ale wiele osób rozmawia też o swoich uczuciach, talentach... I to jest wspaniałe.! Że to formum, to coś więcej niż kilka ematów i kreskówka... To miejsce spotkań, dla niektórych ucieczka. Uwielbiam tą stronę za atmosferę, a jej przyszłość... To według mnie sukces.! Wydaje mi się, że odrobinkę więcej chęci i mobilizacji, odrobinkę świeżego spojrzenia, a może pojawi się większy ruch. Ogólnie, wiele stron ma problem z udzielaniem się użytkowników. Związane jest to też z brakiem czasu, z rokiem szkolnym itd. Ja również życzę adminom chęci, odmany swojego spojrzenia i... Wyłowienia pozytywów. ; )
www.she-pursuits.blogspot.com
Zapraaaaszam.!! : D
Nelly... (*)
img692.imageshack.us/img692/6686/sygnadlaalexd.png

Mungo
Najbardziej podoba mi się pomysł z quizem ,to jest naprawdę świetny pomysł.Na stronę częściej zaglądali by użytkownicy i nie było by tak nudno

img5.imageshack.us/img5/2074/microice.png

SINEDO
Warren09 4 sezonu nie będzie tylko ciąg dalszy 3 sezonu.
Po zatym to nie zależy od GFcenter.

Rion

Cytat

SINEDO napisał(a):

Warren09 4 sezonu nie będzie tylko ciąg dalszy 3 sezonu.

Wybacz, może to mój tok myślenia jest zbyt ekstrawagancki, lecz coś mi się wydaje, że czwarty sezon to kontynuacja trzeciej serii i vice versa. Biorąc jednak twój punkt widzenia - ''4 sezonu nie będzie tylko ciąg dalszy 3 sezonu'' to zakładając, że ów czwartego sezonu nie będzie, to jakim cudaśnym cudem będzie ciąg dalszy Galactik Football? O filmie brak gadki, więc zdanie kompletnie urwane z choinki, ot co. Never mind, mind.

Sheiden01
Trochę mi głupio, że ten temat, który miał nas zmusić do dyskusji i poważnego pomyślenia zaczyna przybierać kształt "Co myśłicie o kontynuacji GF"... Trochę to wszystko odbiega od sensu, ale to moja opinia. -,-
www.she-pursuits.blogspot.com
Zapraaaaszam.!! : D
Nelly... (*)
img692.imageshack.us/img692/6686/sygnadlaalexd.png

Rion

Cytat

Sheiden01 napisał(a):

Trochę mi głupio, że ten temat, który miał nas zmusić do dyskusji i poważnego pomyślenia zaczyna przybierać kształt "Co myśłicie o kontynuacji GF"... Trochę to wszystko odbiega od sensu, ale to moja opinia. -,-

Ładnie się składa, że akurat kontynuacja Galactik Football, w tym przypadku jest jedną, lub jedną z jedynych perspektyw dobrego funkcjonowania strony, przynajmniej na takim poziomie, jaki miał miejsce w przeszłości. Nikt nie przytacza tutaj konkretniejszych dyskusji, jeżeli już to przytacza, alternatywę dla naszego portalu. Insynuacja nie na miejscu.

Neutralna
Wiecie co.. tak się zastanawiam nad jednym.. A dlaczego ta strona miałaby nie istnieć? Jest tu dużo użytkowników (tzn. teraz jest o wiele mniej czasu wolnego i nie dziwię się, spadkowi liczby odwiedzających stronę), na stronie jest wiele ciekawych rzeczy, oraz dużo wysiłku włożonego w "te ciekawe rzeczy", bo powiedzmy to w prost.. gdzie będzie więcej informacji o GF niż tu?
Po prostu trzeba wymyślić coś co rozkręci stronę na nowo.. Już był pomysł tego, żeby na stronie pojawił się inny serial, ale powiedziano mi, że przecież ta strona jest przeznaczona GF i tak naprawdę nie fajnie by było jakby coś tu wprowadzać.. Zaczęłam się nad tym zastanawiać i jednak są tego minusy ,ale taki nowy serial na stronie też ma swoje plusy. Nie widzę powodu do zamykania strony, tylko trzeba trochę pomyśleć co zrobić z tym, żeby coś tu się działo.
Tak swoją drogą nie chciałabym, żeby ta strona tak po prostu zniknęła.. przecież już nie raz były lepsze i gorsze czasy, teraz jest gorzej więc musi być lepiej oczko

[center][img]http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2014/017/e/6/no_mor

Galactik-rev
Pozwolę sobie podbić mój komentarz, ponieważ zawierał on kilka sugestii, czy nawet rad :

" Stevens rozumiem Cię zapewne jak nikt inny z tutaj obecnych. Również prowadzę Galactik-Rev, a właściwie pilnuję żeby przetrwało mój rok maturalny (wielkie podziękowania dla Patricka Aldo, Kts'y i wielu innych, którzy z godną podziwu wytrwałością prowadzą forum w trakcie moich nieobecności), ponieważ tak jak Ty przechodzę ten ciężki okres i wiem ile wysiłku i wyrzeczeń to kosztuje. Jednak nawet jeśli GF przestanie być emitowane moim zdaniem nie należy zamykać witryny. Ta witryna to nie tylko Galactik-Football, to przede wszystkim użytkownicy, którzy tworzą tutaj nie taką małą jakby się wydawało społeczność. Ale... no właśnie "ale". Tym "ale" jest zamknięcie pewnego rozdziału w "życiu" GFC. GFC wymaga zmian. To strona przede wszystkim nastawiona na użytkowników, więc teraz, gdy GF dogorywa powinniście całkowicie zwrócić się w ich stronę. Cóż obecnie można zastać na witrynie? Stare informacje, który niemal każdy przetrawił, przyswoił i czasem z sentymentu do nich zajrzy. A na forum? Obrażające moją godność dyskusje. Wybaczcie mi to stwierdzenie, jednak jest to 100% prawda. Poziom merytoryczny sięgnął dna den. Wiem jaka jest tutejsza średnia wieku, rozumiem z czego ona wynika, jednak o poziom merytoryczny należy dbać i pielęgnować żeby nie podupadał. Taka tendencja wynika z wielu czynników np. niskiej aktywności moderacji, braku stosownego regulaminu, samego podejścia użytkowników etc. Jednak jest jeszcze jeden czynnik - tematy. Obecnie po prostu nie ma o czym pisać! Temat z fotką jakiegoś no-name, czy nawet "name'a" z GF i jednolinijkowy post a'la "What do you think?" jest nie tylko dla szerokiego grona czytelnik żałosny, ale nie przynosi stronie żadnych większych korzyści. To największy powód dla którego brakuje tu użytkowników. 4 lata temu też były tu dzieci, jednak każdy powoli dorasta i jak widzi obecną stagnację, brak pomysłów etc. to jedynie potężna więź sentymentalna zdoła go zatrzymać. Użytkownicy odchodzą bo po prostu nie ma o czym pisać i czym żyć. Witryna stała się nudna. To może brutalne, ale i prawdziwe. Obecne dyskusje nie są związane z GF, forum witryny stało się "forum społecznościowym", a witryn nastawionych jedynie na tę społecznościowość jest tak dużo, że w rywalizacji z nimi GFC jest skazane na porażkę. Powinniście zrewolucjonizować witrynę, dać ludziom tematy do rozmów, coś czym mogliby zacząć żyć tak jak żyli Galactik-Football! Pierwsze co mi przychodzi do głowy to zwrócenie się w stronę pomysłu Galactik-Rev (wiem, że byliście skłonni to zrobić i to ja dałem, brzydko mówiąc dupy, ale od dłuższego czasu mój brak czasu mnie przygniata i dobija). Dzięki temu stworzycie coś pięknego. Własny 4, a może i 5, i 6, i 7 sezon GF! Dla czegoś takiego warto zostać na witrynie na jeszcze długie kolejne lata po zamknięciu tematu związanego z GF w telewizji...

Wybaczcie mi niektóre stwierdzenia, które można by odebrać jako obraźliwie. Takich intencji nie miałem, po prostu chciałem jak najwierniej oddać moje spojrzenie na sprawę. "

Rozwijając mój pomysł... Obecnie panuje stagnacja, a mniej lub bardziej spekulatywna kontynuacja GF nic w tej kwestii nie zmieni. Wmawianie sobie, ze było dobrze i będzie dobrze, również niczego nie zmieni. Trzeba zmienić sposób funkcjonowania witryny. GF nie daje wam tematów do pisania, więc sami musicie je stworzyć! Quizy, konkursy i inne pseudo-atrakcje oczywiście bawią, czasami nawet bardzo, ale sami widzieliście jaka była w nich frekwencja, a przecież nie można funkcjonować samymi takimi atrakcjami, bo staną się mniej zjadliwe od odgrzewanego po raz kolejny kotleta. Wspomniałem o rozwinięciu pomysłu związanego z GR, ponieważ moim zdaniem to jedyny pomysł, który zapewnia witrynie szeroko pojętą ciągłość. Teraz jest kilkanaście osób, które bawią obecne dyskusje etc. mają nadzieję i owszem nadzieja umiera ostatnia, ale kiedyś umrze i trzeba zdać sobie z tego sprawę. Trzeba już teraz podjąć jakieś kroki. Rozwinięcie pomysłu GR nie oznacza newsa i zaproszenie wszystkich w moje progi. Jestem daleki od takiej sugestii, proponowałbym odświeżyć wygląd strony i zmienić jej "sens" istnienia. Zrewolucjonizować wygląd np. wspólny z GR, jednak bardziej żywy. Nastawienie się na twórczość użytkowników tj. promowanie dobrych blogów i danie im skrawka miejsca na witrynie etc. Połączenie sił administracji GFC i GR w celu stworzenia GR bardziej grywalną i pociągającą dla większej części użytkowników GFC oraz wdrożenie nowych pomysłów, zajawek etc.

To tylko sugestia. Zrobicie z nią co uznacie za słuszne. Jestem nastawiony na kooperację i jeśli uznacie pomysł za dobry wiecie gdzie mnie znaleźć.

Dla niewtajemniczonych w kwestię GR. To gra Play by Forum (grasz odgrywając jakąś fikcyjną postać jak aktorzy w serialu tj. możesz stworzyć własną postać dowolnej rasy o dowolnym fluxie z nieco rozszerzonego uniwersum niż miało to miejsce w GF ) nastawiona na rozgrywkę z innymi użytkownikami. Kupujesz dom, mieszkasz w nim, spotykasz sie z innymi, trenujesz swoje umiejętności piłkarskie, możesz zostać redaktorem naszej gazety etc. a obecny silnik menedżerski (bo gra pozwala również na bycie managerem) pozwala na wręcz idealne symulowanie spotkań meczowych, to FIFA dla GF, jednak niestety bez projekcji graficznych... przykład : http://galactikrev.tk/viewtopic.php?f...&t=852
Edited by Galactik-rev on 10/11/2012 11:27

Jump to Forum
Aktualne
1. YouTube - 1 sezon w HD
Ukoczone: 100%

Aktualizacja: 24.08.2018

2. Drużyny - edycja opisów
Ukoczone: 30%

Aktualizacja: 12.08.2018

3. Zawodnicy - Cyclops
Ukoczone: 50%

Aktualizacja: 05.08.2018