[Rozmiar: 846 bajt贸w]

wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
 agusi7714:34:51
 Qauter 1 dzie
 Radis95 1 dzie
 Polska10 4 dni
 PiwiSSJ 4 dni
 Chris797 5 dni
 Siemao 6 dni
 pii125 6 dni

Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Polska10 Data: 11/10/2017 09:46
Da si jeszcze st眃 pobra gry?
Chris797 Data: 05/10/2017 20:47
https://secure.avaaz.org/fr/petition/Sauver_la_serie_Galactik_Football/?aGCxwmb
Chris797 Data: 05/10/2017 20:47
Je秎i chcecie 4 season, piszcie petycje. Jest ju ponad po硂wa g硂s體, drugie tyle i dopniemy swego!
Seruce Data: 04/10/2017 17:59
D縤d縜s... ogl眃a砤m galactik football jak by砤m ma硑m brzd眂em... mi硂 jest teraz wr骳i do teo serialu i prze縴wa go od nowa
Margo Data: 30/09/2017 00:21
Takie tam, drobne sentymenty
Margo Data: 30/09/2017 00:21
Kr髏ko m體i眂 - dziwnie mi. Dziwnie patrze mi na daty ostatniego logowania znajomych nick體, kt髍e si阦aja kilka lat wstecz.
Chris797 Data: 24/09/2017 11:21
Takie wchodzenie, kiedy 1 osoba co 3 dni jest aktywna.. Szkoda, 縠 ju nie b阣zie tak jak kiedy
general Data: 21/09/2017 19:59
patrz眂 na liste stwierdzam Tak ktos tu jeszcze wchodzi
Chris797 Data: 21/09/2017 01:12
Kto tu jeszcze wchodzi? z硑
Chris797 Data: 21/09/2017 01:11
Normalnie, wchodzisz w sw骿 profil, wybierasz zdj阠ie z zapisanych jakich masz i ju
Sebo Data: 15/09/2017 13:04
za miesi膮c minie 9 lat od kiedy powsta艂 GFCenter, jak ten czas leci pami臋tam ten start u秏iech
Mattian Data: 01/09/2017 16:16
GF umar艂o oczywi艣cie szkoda, ale s膮 te偶 inne fajne pi艂karskie seriale, osobi艣cie polecam Supa Strikas. Bardzie "ludzka" pi艂ka. oczko
Justin5paw Data: 29/08/2017 07:43
czy kto艣 oglonda lego
Polska10 Data: 11/08/2017 00:09
GF jest niesko艅czone, wi臋c mo偶e wkr贸tce wr贸c膮 do tego tematu
Polska10 Data: 11/08/2017 00:08
Alphanim nie wyda艂 nawet 偶adnego o艣wiadczenia o rzekomym zako艅czeniu produkcji
HaQson Data: 10/08/2017 23:22
Co jeszcze sie dowiedzia艂a艣? 馃槀
Cadenza Data: 10/08/2017 17:33
ogl膮dam t臋 seri臋 setny raz, a po raz kolejny dowiaduj臋 si臋 czego艣 nowego, bo zawsze co艣 mi umknie
Cadenza Data: 10/08/2017 17:32
Po tylu latach w ko艅cu zorientowa艂am si臋, 偶e Ci oszu艣ci podaj膮cy si臋 za rodzic贸w Sinedda to ci sami, kt贸rzy grali rodzic贸w Tii w pierwszym sezonie grin
HaQson Data: 10/08/2017 14:11
Bardzo bym chcia艂 ale moja nadzieja ju偶 chyba umar艂a 艣mierci膮 naturaln膮 ;/
Polska10 Data: 09/08/2017 17:44
Myslicie, 偶e jest szansa na 4 sezon?
HaQson Data: 08/08/2017 23:31
Nie jestem powiem czy to wgl jest z prawidzwego 藕r贸d艂a . Mo偶e jedynie fanowska animacja?
Polska10 Data: 08/08/2017 23:29
o co chodzi ze zwiastunem 4 sezonu na yt, tym na ktorym jest rocket?
HaQson Data: 08/08/2017 00:59
s膮 tam jacy艣 fani? grin
Hope Data: 01/08/2017 21:06
om, przykro, mogli by chocia偶 da膰 sam scenariusz tego sezonu u秏iech
general Data: 31/07/2017 17:19
Smutek niestety ale co zrobi膰 smutny
Hope Data: 31/07/2017 13:26
No napisa艂am to sama niedawno ;p
general Data: 30/07/2017 23:40
O GF 4 mo偶ecie zapomnie膰. Niestety we francji nie jest ju偶 taki popularny a te 20k podpis贸w nic nie znaczy.
Hope Data: 29/07/2017 21:55
No tak, ale nie w kraju w kt贸rym pierwotnie bylo to tworzone
Siemao Data: 29/07/2017 14:11
No tak ale jak b臋dzie 20k podpis贸w to znaczy 偶e kto艣 chce to ogl膮da膰
Hope Data: 27/07/2017 13:07
Poza tym w kraju w kt贸rym to robili bylo to ma艂o popularna bajka i to wla艣nie dlatego porzucili ten projekt
Hope Data: 27/07/2017 13:05
W sumie to nic nie musz膮, bo musza mie膰 na to kase, a poderzewem, 偶e nikt raczej nie da kasy na podupadaj膮cy projekt, kt贸ry dodatkowo porzucili pare lat temu XD
Siemao Data: 26/07/2017 17:43
I ju偶 11k przekroczono jak zaczyna艂em to by艂o 10,300 700 podpis贸w ;P
Siemao Data: 24/07/2017 15:41
Nawet dobrze to leci tylko sam jak b臋d臋 to reklamowa膰 to nic to nie da jakby to z 20 os贸b reklamowa艂o to by艂o by git ;d
Siemao Data: 24/07/2017 15:40
Mi chodzi o to 偶e jak b臋dzie 20k podpis贸w to czy zrobi膮 no ja my艣l臋 偶e musz膮 wtedy zrobi膰 ;P
Hope Data: 23/07/2017 18:31
Sama si臋 zastanawiam, ale w膮tpie tak szczerze m贸wi膮c
Siemao Data: 22/07/2017 16:07
Ej ludzie da co艣 jeszcze ta petycja? Bo ja reklamuje i dosz艂o ju偶 500 podpis贸w bardzo du偶o dziennie dochodzi ;P https://www.avaaz.org/fr/petition/Sauver_la_serie_Galactik_Football/?cJPtXcb%22
Hope Data: 20/07/2017 17:02
Ch臋tnie bym si臋 zg艂osila, ale pisa艂am tylko w opkach grupowych i rp, a w pbf nigdy :c
Hope Data: 20/07/2017 17:02
Ch臋tnie bym si臋 zg艂osila, ale pisa艂am tylko w opkach grupowych i rp, a w pbf nigdy :c
Cooker Data: 20/07/2017 00:10
Kilhor b臋dzie robi艂 pbf'a o GF. Kto艣 ch臋tny do wsp贸艂pracy?
Cooker Data: 19/07/2017 10:37
halko, halko, halko...
Hope Data: 17/07/2017 13:02
helko, halko :3
Hope Data: 13/07/2017 17:06
Wow, dawno mnie tu nie by艂o. Co tam ludzie?
rzepa Data: 30/06/2017 09:11
to pom o偶ecie czy nie?
SineddGF2 Data: 30/06/2017 01:36
Cos sie zepsulo na stronce. Nie odczytuje polskich znakow. :/
rzepa Data: 29/06/2017 21:58
GO SNOW GO!!!!!!!!!!!!!!
rzepa Data: 29/06/2017 21:57
napisz臋 do nich i spr贸b贸je niemo偶liwego
rzepa Data: 29/06/2017 21:57
atni odcinek po raz wt贸ry cz贸艂em pustk臋 w sb nadal j膮 czuje wi臋c mo偶e jeszcze raz cho膰 nadzieje s膮 nik艂e
rzepa Data: 29/06/2017 21:56
jeszcze takie emocje mn膮 nie rz膮dzi艂y jak teraz nawet kiedy mia艂em 6 lat i poraz pierwszy obejrza艂em ca艂膮 bajk臋 nie p艂aka艂em i nie krzycza艂em po ko艅cu 3 sezonu teraz jak ogl膮dna膮艂em ost
rzepa Data: 29/06/2017 21:49
jak mo偶na napisa膰do tw贸rc贸w GF??
Cadenza Data: 28/06/2017 00:36
Szcz臋艣liwych wakacji 偶ycz臋, du偶o wypoczynku i mo偶e rewatcha GF'a :3
Asmod Data: 18/06/2017 17:52
pokeman to w og贸le znikn膮艂 zewsz膮d xD na stronach polskiej pokesceny jest z niego beka niemi艂osierna

[Rozmiar: 846 bajt贸w] Zarejestrowanych: 17,920 Najnowszy Użytkownik: Jonathan

wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
Nawigacja
GFCenter
This is an example of a HTML caption with a link.
Zobacz temat
 Drukuj temat
Sezon 4 - Mo縠 ?
Siemao
Hejooo. Czwarty sezon jest ju niby od dawna gotowy. Ju mieli wszystko zaplanowane na czwarty sezon. Ale nie maj gdzie tego pi阫nego anime transmitowa. To mo縠 by m骻 kto tam do nich napisa ?? Spyta si ile jest potrzebnych podpis體? Napewno z 10000 by si podpisa硂 ... Przynajmniej tak my秎 ale chyba znowu pisa do kogo kto zrobi te anime to bez sensu .. Tylko do Disney XD ... Jakby kto m骻 napisa do nich i zrobi t petycj... Wiem 縠 ju jest petycja ale to stara bardzo. Z tego co wiem to jest potrzebne 50000 podpis體... Ale to nie za du縪 ??? A mo縠 jakie inne by mia硑 tyle podpis體 ? Raczej nie jakby jakiego mo縠 strawpola zrobi i to wys砤 do nich nie s眃z 縠by inne mia硑 wi阠ej podpis體 ni galatik football. Jak ju nagrali niby te sceny czy jak to tam nazwa to mo縠 by m骻 ten cz硂wiek to pu禼i na Youtube?? ;D We糾y 縠 napiszmy do kogo zr骲my co. A mo縠 si uda. Jak kto ma kana na Youtube i ma tam troch sub體 to m骻 by udost阷ni link do tej petycji ... Ile to ju lat mine硂 od ostatniego odcinka ? Troch tak du縪 jakby to teraz jakby mo縠 dali nowe odcinki to by wi阠ej ludzi ogl眃a硂 ? Napisz kto do tw髍cy Galatik football albo do tego 秏iesznego Disneya noo... Ju dawno nikt nie pisa do niego mo縠 mo縠 by si uda硂. My秎 縠 tych innych bajeczek nawet 5000 ludzi nie ogl眃a ... Kto by si odwa縴 tam napisa jech to zrobi i powie co i jak. Ja tam bardzo chc ten czwarty sezon!!! Tak jak 10000 innych ludzi. Ja tam my秎 縠 teraz by mog硂 si uda chocia jeden odcinek i by zobaczyli ile ludzi ogl眃a. Nawet ten tw髍ca by m骻 do kogo innego napisa kto by chcia ten serial. Czemu nie ma galatik football ? Ja tam ostatnio ogl眃a砮m na 70 kanale chyba albo na 71 lub 72 nie wiem nie pami阾am to nie ma znaczenia. I jak si DisneyXD przenios硂 na 90 kana to chyba wtedy nie by硂 ju galatikfootball przez zmian kana硊? Dziwn, my秎 縠 napewno sam tw髍ca co powinien zrobi! Bo jak ju zrobi czwarty sezon to napewno wyda na to sporo pieni阣zy. Ja tam ostatnio pisa砮m 3/4 lata temu i nic to nie da硂. Ale ju 2017 rok halo dawno by 78 odcinek. Teraz by to napewno wypali硂. Dobra co ja tak si rozpisuj. Prosz was napisz kto do tw髍cy zr骲cie petycj i walczymy! Jak sam bym to zrobi ale ju to robi砮m no teraz czasy si zmieni硑. To mo縠 DisneyXD te ? I uda si ich nam體i ? Dawa b阣 m體i 縠 to Polacy zrobili a nie 縜dni Francuzi... Ten czwarty sezon powsta ju dawno ale nie ma go gdzie pu禼i. Dobra narazie. Jak kto ju to zrobi to da linka do petycji i ka縟y ma si podpisa! We糲ie to zr骲cie prosz oczko My秎 縠 tw髍cy GFCenter powinni tam napisa. Do zobaczenia. Jeszcze prosz GFCenter napiszcie PATRZCIE KT覴Y ROK 2017 Nam體cie ich 縠by dali ten odcinek 1 i jech zobacz ile b阣zie ludzi ogl眃a... Zr骲my 縠 co. Teraz jest co 秏iesznego nie wiem jaki tytu. Prosz was zr骲cie to dla wszystkich kt髍zy s fanami. Trzeba napisa do tego tw髍cy 縠by powalczy o czwarty sezon chocia jeden odcinek. Nooo wiecie co my秎 縠 teraz by硂 by spokojnie o czwarty sezon a mo縠 nawet lepsze animacj ? I popatrzcie przez trzy sezony te same akcj w meczach albo to takie lustrzane odbicie. Oj i ju nie gadajcie 縠 szanse s nik砮 bo tak nie jest tylko teraz nikogo nie obchodzi ten nowy sezon. Kiedy kto ostatnio do nich napisa? Prosz GFCenter musicie do nich napisa. Wsz阣zie bym to ogl眃a na jakim kanale by to nie by硂 we糲ie 縠 si ruszcie a nie siedzicie i dajecie nowe posty. Ja ju tam pisa砮m we糲ie do nich napiszcie. Dobra ju si tak rozpisa砮m 縠 starczy ju chyba nawijania w k蟪ko o tym samym. Sorki za b酬dy. Teraz ju na serio do zobaczenia napewno co napisz jeszcze ale patrze rok kt髍y ju jest chyba dziesi赕 lat temu by pierwszy odcinek teraz to by硂 by co jakby by nowy sezon. Du縪 ludzi ten sezon chce. S眃ze 縠 inne anime nie maj takiego zainteresowania jak GF. DisneyXD zrobi硂 nam krzywd robi眂 takie co. Ten fina by bezsensu. My秎 縠 jest z 40% szans na nowy sezon albo nawet i 50% Ja tam nic na tym Disneyu ciekawego nie widz. A Galactik Football napewno bym obejrza. Nawet powt髍ki. Ale Disney nie mo縠 nam zrobi takiego zako馽zenia. Chocia jeden odcinek ten jedyny jedno godzinny i 縠by wyja秐ia to wszystko. Dobra jeszcze jedno. O co chodzi z tym NASZE PROJEKTY ?? Z prawej strony ostatnia aktulizacja by砤 w 02.01.2015 To GFCenter zrobi硂 czy tw髍ca ?? Bo ju sam nie wiem. NAPISZCIE DO TW覴CY I NIE M覹CIE 疎 TO NIC NIE DA.... Popatrzcie mo縠 na zdj阠ia obejrzyjcie jeden odcinek na Youtube i zobaczcie.. Nie szkoda wam tego? Ojoj my秎 縠 szkoda. Tw髍ca by zrobi co trzeba jakby by硂 z 5000 tysi阠y podpis體 to jest du縪.. A DisneyXD potrzebuj 50000 to jest za du縪. Jech wywal wszystkie anime z Disneya i jech zrobi jakie g硂sowanie i jech zobacz kto b阣zie mia najwi阠ej g硂s體. NAPISZCIE PROSZ WAS NAPISZCIE I NIE KMCIE 疎 PISALIIE I 疎 NIE MA SZANS. Teraz ju jest szansa tym dalej od ostatniego odcinka tym wi阫sze szanse my秎. 4 lata temu by ostatni odcinek? Ile to ju mine硂 szanse s wi阫sze ni 3 lata temu. Napiszcie to 縠 ile to ju czasu mine硂. Mo縠 by si da硂 przekona DisneyXD ? Dobra ju tak si rozpisa砮m. Do zobaczenia teraz na serio i przepraszam za b酬dy. Do zobaczenia.
#TheFourthSeasonGFWait
#BackGF
#WeWantAnotherSeason
#WeWantGF
#PleaseGF4
#NewSeasonGF
#PleaseDisneyXD

Hanowerka
Witaj. Chcia砤m naprostowa t spraw. Co najwa縩iejsze Gf nie nale縴 do Wytw髍ni Disney'a lecz do francuskiej wytw髍ni Gammount Animarion. Tw髍cami GF-a s dwaj m昕czy糿i z jednym z kt髍ych swego czasu na stronie powsta kr髏ki wywiad. Sezon 4 do tej pory nie trafi do produkcji, poniewa wytw髍nia nie posiada砤 funduszy a sama kresk體ka nie mia砤 zbyt wielkiego grona widz體 w kraju z kt髍ego pochodzi wi阠 zaprzestano jej produkcji. Z tego co mi wiadomo wszystkie serie prowadzone przez t wytw髍ni do 2006r zosta硑 ca砶owicie zamkni阾e i wytw髍nia nie ma zamiaru do nich wraca.
Co do starej petycji o ile mnie pami赕 nie myli zosta砤 ona wydana przez sam wytw髍ni kt髍a zostawi砤 j sam sobie.
W sprawie "Naszych projekt體" s to archiwa w kt髍ych starali秏y si zachowa wiedz zwi眤an z Universum kresk體ki jednak jak wida prace zosta硑 wstrzymane i ten przest骿 trwa do dnia dzisiejszego.
Pozdrawiam.

Siemao
Eh no ale mo縠 warto napisa do nich? Mo縠 co si zmieni硂? Napisa do tw髍c體 縠by stworzy petycj now. Albo napisa do nich 縠by zrobili chocia jeden odcinek i jech lookn ile typa ogl眃a?
Edytowane przez Siemao dnia 21/01/2017 00:00

Siemao
Dajci email do nich. Napisz.. Tylko jak to napisa po Polsku czy jak ?
[EDIT] Napisa砮m ile mam czeka?
Edytowane przez Siemao dnia 21/01/2017 00:11

Siemao
Tak wiem 縠 tw髍cami nie s DisneyXD tylko Gaumont animation czy jako tak ale Gaumont nie ma w砤snego kana硊. A mi si smuto robi jak patrze na t stron... Na t wszystkie zdj ogl眃a砮m galactikfootball od 2009 roku. To jest najlepsza bajka jak kiedy kolwiek widzia砮m. Jak oni teraz nie maj kasy to to jest 秏ieszne. Ju ogl眃a砮m po 10 razy ka縟y sezon i z tego co widz to trzeci sezon taki jakby najbiedniejszy... Du縪 b酬d體 brak animacji nowych. Np. w meczach zobaczcie ka縟a akcja jest taka sama albo jest lustrzene odbici.... Wtedy ju si zanosi硂 na koniec. Bo by硂 wida brak kasy. Ale i tak to jest najlepsze co mo縠 by. Nawet te b酬dy nic nie zmieniaj ogl眃a si dalej przyjemnie. Jaki Disney ma problem? Bo to chyba oni go maj? Zobaczcie na FB Gaumont animation hah ka縟y tam pisz Galactik Football season 4 Du縪 ludzi go chc. Mo縠 poprostu Aphlipm czy jak to tam si pisz potrzebuje sponsor體? Napisa do Disneya i France2 zrobi petycj i 縠by si podpisa硂 przynajmniej 15k os骲 to by si uda硂. Bo z tego co ja s硑sza砮m to niby nie brakuje im funduszy tylko DisneyXD i France2 nie chc transmitowa GF4 Wielka szkoda. Jakby kto ruszy t spraw. Co ten Aphlipm sobie my秎i ?? Ja tam tylko my秎 縠 du縪 ludzi chc 4 sezon. Napewno du縪 ludzi dosz硂 by jakby zrobili film?? Wsz阣zie gdzie si nie wejdzie na Gaumount tam Galactik Football. Szkoda tylko 縠 GFCenter upad硂. Ale my秎 縠 nowa petycja by co pomog砤. Ju wiele os骲 nie wierzy ale ja wci笨 wierz 縠 b阣zie nowy sezon. Prosz was zr骲 kto co z tym. Nie jest wam tego szkoda? Te wspomnienia to bajka z dzieci駍twa. Ja obejrza砮m ca硑 sezon w jeden dzie. Jak m體i砮m sobie 縠 ju ostatni odcinek to obejrza砮m go i m體i co tam dalej ogl眃am. Czasy si zmieni硑. Niestety narazie na gorsz bo nie ma co ogl眃a Gaumount musi przejrze na oczy! Dlaczego napisa砮m 縠 DisneyXD nie mo縠 nam zrobi takiego zako馽zenia? Poniewa to ich wina 縠 to si ko馽zy. My秎 縠 Gaumount ma fundusze na kolejny sezon tylko 縠 Disneyowi by si to nie op砤ci硂. Nowa petycja da砤 by mo縠 co mo縠 Gaumount da by chocia film? Wtedy by du縪 ludzi obejrza硂. Dobra po co ja to pisz jak ju to pisa砮m? Do zobaczenia. Nowa petycja pami阾ajcie!

Siemao
Ej napisa砮m do nich ale nie wiem czy dobrze. Dajcie mo縠 ich email bo ja nie przez email tam napisa砮m tylko przez ich stron. Mo縠 by si da硂 ich nam體i na jeden odcinek. Mo縠 wtedy by si przekonali ile ludzi chc Galactik Football. Ten krok by m骻 wiele zmieni. Dajcie prosz ten email. Z g髍y dzi阫i
Edytowane przez Siemao dnia 21/01/2017 21:07

Przejd do forum:
Aktualne
1. Fluxy
Uko馽zone: 75%

Aktualizacja: 27.08.2014

2. Mi硂舵
Uko馽zone: 68%

Aktualizacja: 24.08.2014

3. Dru縴ny
Uko馽zone: 50%

Aktualizacja: 10.07.2014