[Rozmiar: 846 bajtĂłw]
wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
 general00:17:59
 jaszuch01:27:23
 Lancahit15:22:39
 Patryk_MW22:02:34
 Stasiowski 1 dzień
 Cadenza 1 dzień
 ovgghost 2 dni
 Lola78 2 dni

Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

general Data: 17/08/2019 04:34
Taa, też to widziałem
Patryk_MW Data: 16/08/2019 17:07
Szkoda tylko, że ponownie wrzucili pierwszy odcinek pierwszego sezonu jezyk
general Data: 15/08/2019 22:57
No to my też musimy.
Cadenza Data: 15/08/2019 19:37
Kanał GF'a na YouTube właśnie wrzucił nowy materiał po 6 miesiącach!
Tia4 Data: 04/08/2019 02:02
i nawet pamietalam login i haslo haha grin
Tia4 Data: 04/08/2019 02:02
O nie wierze ze ta strona jeszcze istenieje
general Data: 18/07/2019 13:00
kiedyś musiała.
jaszuch Data: 17/07/2019 00:31
O i strona wróciła grin
spider_piotr Data: 04/07/2019 21:00
Witam, sprawdzcie mój najnowszy post i powiedzcie co myślicie uśmiech Pozdro
DRAKONOV Data: 29/06/2019 21:31
No w każdym razie szkoda, że nie będzie 4 sezonu
DRAKONOV Data: 29/06/2019 21:30
Smutno mi się zrobiło jak wszedłem tutaj pierwszy raz od dłuższego czasu zły
Kleszczu Data: 19/06/2019 00:01
I w ogóle dzień dobry wieczór.
Kleszczu Data: 18/06/2019 23:53
Patrząc z perspektywy lat serce rośnie widząc, że mimo (niestety) upadku serialu... strona i forum nadal istnieją. : )
SnowWamba27 Data: 17/06/2019 23:22
Aż specjalnie nowe konto założyłem (kiedyś miałem jakieś, ale już nie pamiętam dokładnie loginu i hasła)
SnowWamba27 Data: 17/06/2019 23:11
Miło sobie przypomnieć o tej stronie, zwłaszcza gdy przypomniało się o samej kreskówce i troszkę się jej obejrzało na YT XD
Chris797 Data: 17/06/2019 22:22
Ale dzięki za cały 1 sezon i kawałem 2, zawsze coś uśmiech
Chris797 Data: 17/06/2019 22:22
Ale lipa :/ pewnie za kilka lat znów się obudzą, przypomną, że mają kanał i wrzucą
jaszuch Data: 17/06/2019 16:31
Jest problem, bo wszystkich odcinków Gaumont chyba już nie wrzuci. a socialmedia GFa zostały porzucone :/
Chris797 Data: 16/06/2019 21:23
Jaszuch, będziesz kontynuował uploady z gf na Twoim kanale? uśmiech
jaszuch Data: 07/06/2019 00:11
Ja też napisałem, w sprawie odcinków na yt. Wyświetlili, ale nie odpisali :/
Cadenza Data: 02/06/2019 01:39
Coś jeszcze we mnie zostało z tego naiwnego dzieciaka. Napisałam do Gaumonta z paroma pytaniami, może odpiszą...
Chris797 Data: 01/06/2019 08:17
Ją jakiś fan założył czy normalnie przez Gaumont Alphanim?
Chris797 Data: 01/06/2019 08:16
O co chodzi z tą petycją? https://secure.avaaz.org/fr/petition/Sauver_la_serie_Galactik_Football/?aGCxwmb
general Data: 17/05/2019 09:35
Już raczej nie będzie.
Mundek591 Data: 12/05/2019 21:17
siemano nie ebdzie juz 4 sezonu nie ?
Kejna Data: 11/05/2019 21:04
Yo, witam po jakże długim czasie
general Data: 03/05/2019 18:48
Środki z tej reklamy to na piwo nie starczy oczko
jaszuch Data: 03/05/2019 18:13
I to jest dobre podejście haha grin jezyk
Chris797 Data: 02/05/2019 18:38
Ja od czasu do czasu wchodzę wciskam reklamy, żeby strona nie upadła grin
jaszuch Data: 18/04/2019 10:26
Żyje tu jeszcze ktoś? grin
Justin5paw Data: 24/03/2019 22:07
Kto ogląda lego Ninjago
Justin5paw Data: 24/03/2019 21:55
Byłoby fajnie gdyby była czwarta seria
RadomiakRadom1910 Data: 19/03/2019 01:48
Odpowiadając krótko: na ten moment nie ma i nie wiadomo czy i ewentualnie kiedy będzie...
H3mi Data: 18/03/2019 19:32
Jest jakie kolwiek info co do 4 sezonu bo ja tu depresje przechodze!
Cadenza Data: 07/03/2019 23:48
♥ wyczyszczę troszkę skrzynkę w wolnej chwili cool
jaszuch Data: 07/03/2019 12:28
Panie Generale - zwracam honor cool @Cadenza - napisałem oczko
general Data: 06/03/2019 15:03
Problem w tym że "Nie można było wysłać wiadomości. Brak miejsca w skrzynce odbiorczej adresata." Także prywatne wiadomości działają oczko
Cadenza Data: 05/03/2019 20:05
nvm, napiszę na fanpage'u
Cadenza Data: 05/03/2019 20:03
@jaszuch skontaktuj się ze mną przez gg jeśli to coś ważnego, 51050614
Cadenza Data: 05/03/2019 20:01
wtf, od kiedy nie działają?
Ratlover Data: 05/03/2019 19:18
Ja to tu zostawię, jeśli można.. https://www.youtube.com/channel/UC-gNlZ3VH_BlMRQBM0rK4dQ/featured
jaszuch Data: 03/03/2019 11:27
*Cadenza. Już wiem w czym tkwi problem, prywatne wiadomości nie działają wcale grin
jaszuch Data: 03/03/2019 09:13
@Candeza wysłałem Ci wiadomość na priv, ale coś nie pykło i jej nie ma grin
Cadenza Data: 03/03/2019 00:15
♥ zdrowia ♥
Mei7 Data: 11/02/2019 14:41
życzę zdrowia uśmiech
jaszuch Data: 10/02/2019 20:13
Ostatnio mam problemy, także zdrowotne, ale mam nadzieję, że niedługo będę mógł już wrzucać odcinki regularnie oczko
general Data: 26/01/2019 17:10
Niestety to wymaga czasu.
jaszuch Data: 24/01/2019 08:54
Ano, nie było na pewno uśmiech Co do regularności to niestety mam bardzo dużo na głowie zły
Chris797 Data: 23/01/2019 23:52
Aż przyjemnie popatrzeć na tę jakość 1080p. Takiej jakości, to chyba nawet na Jetix nie było grin

Zarejestrowanych: 18,182 Najnowszy Użytkownik: Lancahit

wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
Nawigacja
GFCenter

View Thread
Galactik Football Center » Galactik Football » Netherball
 Print Thread
Rocket vs. Tia 3:4
Stevens
Wynik: 4:3 dla Tii
Opis: Tym razem na przeciwko sobie staje Rocket i... jego dziewczyna Tia. Byłego kapitana Snow Kids tak pochłonął Netherball, że zamiast Tii początkowo widzi Kernor! Rozpoczęcie gry, Rocket cofa piłkę do tyłu, która odbija się od ściany i wraca pod jego nogi. Następnie odbija piłkę od ściany, popycha Tię i strzela bramkę z voleja. Rocket ciągle ma omamy, tym razem widzi Woowamboo... Wznowienie, Tia utrzymuje się przy piłce, potyka się jednak o przeszkodę i traci ją. Wykorzystuje to niepokonany "Mistrz", podbija piłkę i zdobywa gola głową. Kolejną postacią którą widzi jest Sinedd, a później Luur. Do końca spotkania pozostaje 6 minut, Tia jest przy piłce, zostaje jednak podcięta przez rywala, upadając uderza ją jeszcze nagle pojawiająca się ściana. Były zawodnik Snow Kids korzysta z tego i strzela 3 bramkę. Tia ciągle nie podnosi się... Rocket'owi ukazują się kolejno postacie: Luur, Kernor, Woowamboo, Stevens, Warren, aż w końcu Tia. Zawodnik gdy widzi swoją dziewczynę chce zakończyć mecz, Tia nie zamierza się jednak poddać! Zawodniczka Snow Kids jest przy piłce , podbija ją, skacze na pojawiającą się poprzeczkę i strzela. Piłka trafia w twarz Rocket'a i trafia pod jej nogi. Jej przeciwnik potyka się o przeszkodę, tą podbija piłkę i trafia głową. W kolejnej akcji Rocket jest przy piłce, Tia odbiera mu ją jednak zagraniem piętką, oddaje mocny strzał, piłka trafia w pojawiającą się przegrodę, na szczęście odbija się od niej, później od ściany i trafia do celu. Przy kolejnym wznowieniu Tia zaskakuje rywala oddając od razu strzał i wyrównując na 3:3! Do końca pozostała już tylko minuta, Tia wycofuje piłkę do tyłu, następnie przeskakuje nad próbującym interweniować wślizgiem Rocket'em i znajduje się w 100% sytuacji. Zawodniczka Snow Kids zdobywa gola piętką, tym samym pokonując Rocket'a 4:3, który po porażce postanawia wrócić do drużyny!

pitro7
Wszyscy twierdzicie, że Rocket "dał się" Tii. Bo zdał sobie sprawę, że gra z Tią i przestał faulować itd.

A dlaczego nikt nie spojrzy na to ze strony Tii?
Weszła do Sfery i próbowała go przekonać, co Rocket odbiera jako nieadekwatne do sytuacji wypowiedzi rywali. Dochodzi u niej do niepokoju, bo przecież Rocket nie reaguje albo wręcz odpowiada zupełnie bez sensu ("Pierwszy raz Ci nie wystarczył?"oczko.

Do tego ona jest załamana po jego stracie. I co najważniejsze ona wciąż myśli, że Rocket naprawdę lubi to co teraz robi. Ma świadomość, że chce odciągnąć ukochaną osobę od tego co ta osoba kocha widocznie bardziej od niej. Do końca ma rozterki.

I nagle Rocket normalnieje, przyznaje się do problemów i proponuje zakończenie meczu.
Tia zdaje sobie sprawę, że Sfera niszczy Rocketa, że on nie potrafi z tym walczyć. I , nie oszukujmy się, wiedziała, że słowna obietnica Rocketa może bardzo szybko zostać złamana. Po takich dużych zmianach psychicznych może mu brakować Sfery. No i niejedna osoba będzie się starała go namówić do powrotu.

IMHO: Tia zdała sobie sprawę, że musi wygrać! I to nie po to, żeby odzyskać Rocketa , tylko po to, aby go uratować. Z taką motywacją nie miała już żadnych skrupułów w grze (Strzał jakby nie było w twarz). A oszołomienie Rocketa to drugorzędny czynnik, który na to wpłynął.

A teraz mnie spróbujcie mnie przekonać, że Rocket pozwolił jej wygrać, przecież on kompletnie nie wiedział co się dzieje. Skąd wiecie, że znowu nie miał nawrotów? Jak widział piłkę to już go nie obchodziło kto biegnie przy niej oczko

shadew
To, co mówisz ma sens. Rzeczywiście w ogóle nie spojżałem od tej strony. I nie będę cie przekonywał, bo sam mnie przekonałeś.

Stevens
Rzadko się zdarza, żeby ktoś mnie przekonał w taki sposób, tobie się to udało. Nic dodać, nic ująć uśmiech

wollcors
Rocket zagrał i wygrał mecze z Kernorem Luurem Warrenem i innymi bardzo dobrymi graczami
a miałby przegrać z jedną osobą i to osobą którą kocha? zauważmy że Luur świetnie sobie radził sam przeciwko całej drużynie Snow-kids czyli na początku był lepszy nie tylko od Tii ale od całego zespołu a Rocket pokonał go w bardziej komfortowych dla Luura warunkach , co prawda
we wspomnianym finale również grał Rocket ale wtedy był jakby inną osobą. Rocket był zaprawiony w netherballu graczem a Tiia grała pierwszy raz .
wollcors

shadew
Tyle, że on z Luurem wygrał, bo pomogły mu przeszkody. Prawdopodobnie gdyby grali normalnie, to by przegrał.

Stevens
Przechodzimy teraz do zupełnie innego pojedynku i to nie jest zbyt na temat. Poza tym kiedy Rocket odkrył z kim gra prowadził 3:0. Dopiero kiedy się ocknął był w szoku i Tia to wykorzystała.

Alexis
Ja od początku tego meczu wiedziałam, że Tia wygra, choćby dlatego, że niedługo miała się zakończyć seria, a Rocket oczywiście MUSIAŁ wrócić w glorii i chwale, bo jakżeby inaczej?
Nie twierdzę, że dał wygrać Tii ten pojedynek. Przecież z początku nawet nie wiedział, z kim walczy i łapał schizy. Dopiero później się ogarnął, co jest pięć i był w zbyt dużym szoku, żeby grać na całego. Poza tym nie chciał znowu zranić Tii.
Ale ja i tak wolałabym zobaczyć pojedynek D'Jok vs Rocket, jak miało być na początku. Wtedy szykowałaby się dobra piłka. No ale postawiono na ckliwość, a szkoda.

wollcors
Tak , Rocket jakby otrzeźwiał po narkotykach
i to nie Tiia się polepszyła a Rocket pogorszył tylko na chwilę ale jednak , poza tym jego słowa
o tym aby zakończyć mecz świadczą że on chciał go skończyć , nie chciał go wygrać , czyli dał jej fory
wollcors

Stevens
No właśnie, wracając do tego meczu, którego miało w ogóle nie być, bo przewidziany był D'Jok. I szczerze mówiąc, chciałbym zobaczyć taki pojedynek.

wollcors
D'jok przegrałby bo on umie celnie strzelać ale nie tak dobrze jak Rocket umie się kiwać ale nie tak dobrze jak Rocket umie omijać przeszkody ale nie tak dobrze jak Rocket i nie jest zaprowiny w tym sporcie. D'Jok jest lepszy od Rocketa tylko na długie dystanse
wollcors

Alexis
Cóż, no ja bym chciała zobaczyć pojedynek D'Jok vs Rocket głównie dlatego, że D'Jok to moja ulubiona postać i chciałabym go zobaczyć w Netherballu. ^^

Stevens
Na pewno nie było by tak kolorowo. D'Jok jest zadziorny, nigdy nie odpuszcza, więc nie odpuścił by też Rocketowi. Coś czuję, że skończyłoby się nawet kontuzją jednego z nich.

pitro7
@ off
A tak walka z D'Jokiem byłaby ciekawa oczko

@ topic

Tak trudno przyjąć, że to Tia opanowała się i zorientowała się w warunkach Sfery? Gdy Rocket nie był sobą ona się martwiła bo nie wiedziała co się dzieje. Ciężko grać jak się boi o przeciwnika.

A jeżeli nie chciał jej skrzywdzić to świadczyłoby o tym, że grając czysto nie potrafi z nią wygrać.

Stevens
Tia z jednej strony chciała wygrać, jednak nie chciała zrobić krzywdy Rocketowi. Zawzięła się dopiero wtedy, kiedy jej chłopak odkrył, że gra ze swoją dziewczyną. Jednak głównym wątkiem tego pojedynku była miłość - niezwykle chore uczucie. Ja na przykładzie moich doświadczeń życiowych, nie powiem wam jak to jest. Może ktoś kto ma podobne przeżycia, o tym opowie?

Alexis
Stevens, kontuzją, powiadasz? Mraaah! *uruchamia się zmysł sadystyczny Alexis*

Co do chorej miłości Rocketa i Tii. Sama tego nie przeżyłam, ale parę razy zetknęłam się z takim przypadkiem. Sfera była dla Rocketa jak narkotyk, a Tia, jego wierna dziewczyna (która kochała go mimo tych wszystkich krzywd, które jej wyrządził), chciała go z tego wyrwać. To normalne, bo nie chciała, żeby się doszczętnie wyniszczył. Z drugiej jednak strony, wymagało to od niej ogromnej odwagi, żeby tak po prostu wejść i zmierzyć się z bolesnym wspomnieniem, jakim był Rocket. Może twórcy chcieli pokazać, że w dzisiejszym świecie coraz młodsi ludzie sięgają po narkotyki?

Stevens
O tym nie pomyślałem. Ciekawe zastosowanie porównawcze Sfery. Rzeczywiście, gdyby się tak głębiej zastanowić, to może wyszłoby nam z tego coś podobnego. Trafne stwierdzenie uśmiech

shadew
Ja jeszcze chciałbym wrócić do D'Joka. Mi się wydaję, że on z Rocketem mógłby wygrać. Obaj grają świetnie i świetnie kiwają. Chciałbym zobaczyć ich pojedynek.

Alexis
@up. Ja też, ja też! Myślę, że D'Jok musiałby się przyłożyć do pojedynku z Rocketem, ale ostatecznie wygrałby z nim. To w końcu dwaj najlepsi gracze Snow Kids, ten pojedynek byłby tak okropnie fascynujący! No ale oczywiście znów wygrała miłość i to Tia walczyła z Rocketem. Będzie mnie to boleć do końca życia. :<

Kleszczu

Cytat

paula8901 napisał/a:
Ja bałabym się obejrzeć pojedynek D'Joka i Rocketa oczko

Za mało wam krwi?? Za mało?? Toż to Sfera po takiej batalii byłaby bardziej czerwona niż biała grin

A co do samego tematu- oczywiście walka była megaepicka, ale z pewnością to lepsze niż, np. zwycięstwo Tii a la 5:0 jezyk

Jump to Forum
gfnayt
Do kolejnego epizodu
Galactik Football:

GFCenter
Aktualne
1. YouTube - 1 sezon w HD
Ukoczone: 100%

Aktualizacja: 24.08.2018

2. Drużyny - edycja opisów
Ukoczone: 30%

Aktualizacja: 12.08.2018