[Rozmiar: 846 bajtĂłw]
wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
 general00:45:59
 jaszuch01:55:23
 Lancahit15:50:39
 Patryk_MW22:30:34
 Stasiowski 1 dzień
 Cadenza 1 dzień
 ovgghost 2 dni
 Lola78 2 dni

Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

general Data: 17/08/2019 04:34
Taa, też to widziałem
Patryk_MW Data: 16/08/2019 17:07
Szkoda tylko, że ponownie wrzucili pierwszy odcinek pierwszego sezonu jezyk
general Data: 15/08/2019 22:57
No to my też musimy.
Cadenza Data: 15/08/2019 19:37
Kanał GF'a na YouTube właśnie wrzucił nowy materiał po 6 miesiącach!
Tia4 Data: 04/08/2019 02:02
i nawet pamietalam login i haslo haha grin
Tia4 Data: 04/08/2019 02:02
O nie wierze ze ta strona jeszcze istenieje
general Data: 18/07/2019 13:00
kiedyś musiała.
jaszuch Data: 17/07/2019 00:31
O i strona wróciła grin
spider_piotr Data: 04/07/2019 21:00
Witam, sprawdzcie mój najnowszy post i powiedzcie co myślicie uśmiech Pozdro
DRAKONOV Data: 29/06/2019 21:31
No w każdym razie szkoda, że nie będzie 4 sezonu
DRAKONOV Data: 29/06/2019 21:30
Smutno mi się zrobiło jak wszedłem tutaj pierwszy raz od dłuższego czasu zły
Kleszczu Data: 19/06/2019 00:01
I w ogóle dzień dobry wieczór.
Kleszczu Data: 18/06/2019 23:53
Patrząc z perspektywy lat serce rośnie widząc, że mimo (niestety) upadku serialu... strona i forum nadal istnieją. : )
SnowWamba27 Data: 17/06/2019 23:22
Aż specjalnie nowe konto założyłem (kiedyś miałem jakieś, ale już nie pamiętam dokładnie loginu i hasła)
SnowWamba27 Data: 17/06/2019 23:11
Miło sobie przypomnieć o tej stronie, zwłaszcza gdy przypomniało się o samej kreskówce i troszkę się jej obejrzało na YT XD
Chris797 Data: 17/06/2019 22:22
Ale dzięki za cały 1 sezon i kawałem 2, zawsze coś uśmiech
Chris797 Data: 17/06/2019 22:22
Ale lipa :/ pewnie za kilka lat znów się obudzą, przypomną, że mają kanał i wrzucą
jaszuch Data: 17/06/2019 16:31
Jest problem, bo wszystkich odcinków Gaumont chyba już nie wrzuci. a socialmedia GFa zostały porzucone :/
Chris797 Data: 16/06/2019 21:23
Jaszuch, będziesz kontynuował uploady z gf na Twoim kanale? uśmiech
jaszuch Data: 07/06/2019 00:11
Ja też napisałem, w sprawie odcinków na yt. Wyświetlili, ale nie odpisali :/
Cadenza Data: 02/06/2019 01:39
Coś jeszcze we mnie zostało z tego naiwnego dzieciaka. Napisałam do Gaumonta z paroma pytaniami, może odpiszą...
Chris797 Data: 01/06/2019 08:17
Ją jakiś fan założył czy normalnie przez Gaumont Alphanim?
Chris797 Data: 01/06/2019 08:16
O co chodzi z tą petycją? https://secure.avaaz.org/fr/petition/Sauver_la_serie_Galactik_Football/?aGCxwmb
general Data: 17/05/2019 09:35
Już raczej nie będzie.
Mundek591 Data: 12/05/2019 21:17
siemano nie ebdzie juz 4 sezonu nie ?
Kejna Data: 11/05/2019 21:04
Yo, witam po jakże długim czasie
general Data: 03/05/2019 18:48
Środki z tej reklamy to na piwo nie starczy oczko
jaszuch Data: 03/05/2019 18:13
I to jest dobre podejście haha grin jezyk
Chris797 Data: 02/05/2019 18:38
Ja od czasu do czasu wchodzę wciskam reklamy, żeby strona nie upadła grin
jaszuch Data: 18/04/2019 10:26
Żyje tu jeszcze ktoś? grin
Justin5paw Data: 24/03/2019 22:07
Kto ogląda lego Ninjago
Justin5paw Data: 24/03/2019 21:55
Byłoby fajnie gdyby była czwarta seria
RadomiakRadom1910 Data: 19/03/2019 01:48
Odpowiadając krótko: na ten moment nie ma i nie wiadomo czy i ewentualnie kiedy będzie...
H3mi Data: 18/03/2019 19:32
Jest jakie kolwiek info co do 4 sezonu bo ja tu depresje przechodze!
Cadenza Data: 07/03/2019 23:48
♥ wyczyszczę troszkę skrzynkę w wolnej chwili cool
jaszuch Data: 07/03/2019 12:28
Panie Generale - zwracam honor cool @Cadenza - napisałem oczko
general Data: 06/03/2019 15:03
Problem w tym że "Nie można było wysłać wiadomości. Brak miejsca w skrzynce odbiorczej adresata." Także prywatne wiadomości działają oczko
Cadenza Data: 05/03/2019 20:05
nvm, napiszę na fanpage'u
Cadenza Data: 05/03/2019 20:03
@jaszuch skontaktuj się ze mną przez gg jeśli to coś ważnego, 51050614
Cadenza Data: 05/03/2019 20:01
wtf, od kiedy nie działają?
Ratlover Data: 05/03/2019 19:18
Ja to tu zostawię, jeśli można.. https://www.youtube.com/channel/UC-gNlZ3VH_BlMRQBM0rK4dQ/featured
jaszuch Data: 03/03/2019 11:27
*Cadenza. Już wiem w czym tkwi problem, prywatne wiadomości nie działają wcale grin
jaszuch Data: 03/03/2019 09:13
@Candeza wysłałem Ci wiadomość na priv, ale coś nie pykło i jej nie ma grin
Cadenza Data: 03/03/2019 00:15
♥ zdrowia ♥
Mei7 Data: 11/02/2019 14:41
życzę zdrowia uśmiech
jaszuch Data: 10/02/2019 20:13
Ostatnio mam problemy, także zdrowotne, ale mam nadzieję, że niedługo będę mógł już wrzucać odcinki regularnie oczko
general Data: 26/01/2019 17:10
Niestety to wymaga czasu.
jaszuch Data: 24/01/2019 08:54
Ano, nie było na pewno uśmiech Co do regularności to niestety mam bardzo dużo na głowie zły
Chris797 Data: 23/01/2019 23:52
Aż przyjemnie popatrzeć na tę jakość 1080p. Takiej jakości, to chyba nawet na Jetix nie było grin

Zarejestrowanych: 18,182 Najnowszy Użytkownik: Lancahit

wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
Nawigacja
GFCenter

View Thread
 Print Thread
Dyskusja o przyszłości GFcenter
Stevens
Witam wszystkich!

Po przeczytaniu wszystkich waszych komentarzy pod newsem, chyba wreszcie sobie coś uświadomiłem. Możliwe, że gdzieś to tkwiło z tyłu głowy i było oczywiste, ale potrzebny był taki impuls, że warto to wszystko robić dalej. A może po prostu spojrzałem trochę egoistycznie - zbyt dużo nałożyłem na siebie planów, nie wszystkie byłem w stanie zrealizować, a poprzedni miesiąc był kryzysowy i spowodował duże opóźnienia przy dwóch newsach. Jednak przecież tę stronę tworzyło więcej osób i rzeczywiście... szkoda, aby ten czas miał pójść na marne.

Dlatego otwieram dyskusję, w której możecie podawać wasze pomysły na ożywienie strony. Na czym powinniśmy się skupić, przy dalszej działalności GFcenter. Mogę wam obiecać, że każdy pomysł będzie przeanalizowany.
KAŻDY WPIS NA FORUM ARGUMENTUJ.
ALBO JAKO KARĘ ZAROBISZ OSTRZEŻENIE!

i46.tinypic.com/10539ea.png
Warchi08 / twórca powyższej sygnatury

Sinedd212
Myślę ,że dobrym pomysłem na ożywienie strony było by wprowadzenie quizów o treści Gf . Mogły by się one odbywać raz-dwa razy w tygodniu i do każdego quizu zgłaszało by się np: po 10 osóbb. Quiz by się składał z różnych faz i im by było się coraz wyżej tym pytania były by trudniejsze i szczegółowe .Po każdej fazie prowadzacy przeliczałby punkty i dwie osoby ,które mają ich najmniej odpadają .Później raz w miesiącu było,by starcie najlepszyc ,czyli quiz gdzie występowały by osoby ,które wygrały poprzednie w danym miesiącu . Nagrodą by była np: ranga " Mózg quizów" oczywiście nazwa tej rangi moze być inna + zwycięstwa dostawałby jakiś avek , czy sygnaturę .
[img]https://78.media.tumblr.com/8f070ea41135b2be1f132d787016acf5/tumblr_oedgqtOBp61u8gwvqo1_500.gif [/img]

Warren09
Moim zdaniem jedynym sposobem na ożywienie GFC jest nic innego jak czwarta seria GF
Za długi podpis.

Galactikowa

Cytat

Warren09 napisał(a):

Moim zdaniem jedynym sposobem na ożywienie GFC jest nic innego jak czwarta seria GF

A ja myślę że nie grin
No przykro mi bardzo... Ale z tego co przeczytałam to takie odnoszę wrażenie że gdyby już okazało się że tego 4 sezonu nie będzie (ODPUKAĆ!ODPUKAĆ!ODPUKAĆ!) XD
to ta strona nie miała by sensu! Ale nie prawda! Zobaczcie ludzie nawet tematy! Ile mamy zainteresowań i ile wspólnego a to fajne bo zazwyczaj wspólne zainteresowania i pasje łączą ludzi. Zobaczcie ta strona nie tylko jest o tematyce Galactik football! Ale także o wielbionym przez nas sporcie piłce nożnej! No zobaczcie każdy z nas nie raz wspominał o meczach dopingował. Pamiętacie EURO? Galactik Football chwilo odeszło na bok,a wszyscy z nas żyli tym EURO! Każdym meczem który dawał nam niezwykle wiele emocji (mecze Polski w ogólegrin) to było fajne ; D Każdy opisywał swoje wrażenia, gdzie będzie oglądał i dopingował i to było fajne bo łączyło każdego nas jedno. Łączył nas doping i wiara w naszą POLSKĄ reprezentację nie żadną Niemiecką czy Rosyjską XD Przypomnijcie sobie ile emocji towarzyszyło i to nie tylko dzięki Galactik Football. To prawda że strona jest poświęcona tylko tej kreskówce. Ale gdyby pomyśleć głębiej. Co gdyby nie piłka nożna? Ta kreskówka nie miała by sensu i nie wzbudzała by tak bardzo naszego zainteresowania. I zapewne każda osoba z tej strony ma słabość do piłki nożnej a może inaczej kocha ją a dla niektórych jest całym życiem. Więc należy nam się zastanowić czy rzeczywiście nie miało by to sensu. Bo sens zawsze,zawsze jest! Ja życzę wam kochani redaktorzy więcej wiary w możliwości jakie możecie osiągnąć i trochę więcej zaradności bo przez takie zwroty sytuacji nie powinniście się zniechęcać w jakiś sposób tylko tym bardziej próbować odbudowywać to co najważniejsze dla tej strony.
imagizer.imageshack.us/v2/592x343q90/823/i2iq.jpg

Sheiden01
Popieram Galactikową.! Strona odnosi się głównie do Galactik Football, ale spójrzcie głębiej... Tematy w dziale Off-topic lub Hyde Park... Ileż tu jest postów które odbiegają nie tylko od GF ale i od Piłki Nożnej.! Nasze "życie" na tej stronie jest związane z dzieleniem pasji, rozmowami, twórczością i wzajemną pomocą.! Mówimi o GF, to fakt, ale wiele osób rozmawia też o swoich uczuciach, talentach... I to jest wspaniałe.! Że to formum, to coś więcej niż kilka ematów i kreskówka... To miejsce spotkań, dla niektórych ucieczka. Uwielbiam tą stronę za atmosferę, a jej przyszłość... To według mnie sukces.! Wydaje mi się, że odrobinkę więcej chęci i mobilizacji, odrobinkę świeżego spojrzenia, a może pojawi się większy ruch. Ogólnie, wiele stron ma problem z udzielaniem się użytkowników. Związane jest to też z brakiem czasu, z rokiem szkolnym itd. Ja również życzę adminom chęci, odmany swojego spojrzenia i... Wyłowienia pozytywów. ; )
www.she-pursuits.blogspot.com
Zapraaaaszam.!! : D
Nelly... (*)
img692.imageshack.us/img692/6686/sygnadlaalexd.png

Mungo
Najbardziej podoba mi się pomysł z quizem ,to jest naprawdę świetny pomysł.Na stronę częściej zaglądali by użytkownicy i nie było by tak nudno

img5.imageshack.us/img5/2074/microice.png

SINEDO
Warren09 4 sezonu nie będzie tylko ciąg dalszy 3 sezonu.
Po zatym to nie zależy od GFcenter.

Rion

Cytat

SINEDO napisał(a):

Warren09 4 sezonu nie będzie tylko ciąg dalszy 3 sezonu.

Wybacz, może to mój tok myślenia jest zbyt ekstrawagancki, lecz coś mi się wydaje, że czwarty sezon to kontynuacja trzeciej serii i vice versa. Biorąc jednak twój punkt widzenia - ''4 sezonu nie będzie tylko ciąg dalszy 3 sezonu'' to zakładając, że ów czwartego sezonu nie będzie, to jakim cudaśnym cudem będzie ciąg dalszy Galactik Football? O filmie brak gadki, więc zdanie kompletnie urwane z choinki, ot co. Never mind, mind.

Sheiden01
Trochę mi głupio, że ten temat, który miał nas zmusić do dyskusji i poważnego pomyślenia zaczyna przybierać kształt "Co myśłicie o kontynuacji GF"... Trochę to wszystko odbiega od sensu, ale to moja opinia. -,-
www.she-pursuits.blogspot.com
Zapraaaaszam.!! : D
Nelly... (*)
img692.imageshack.us/img692/6686/sygnadlaalexd.png

Rion

Cytat

Sheiden01 napisał(a):

Trochę mi głupio, że ten temat, który miał nas zmusić do dyskusji i poważnego pomyślenia zaczyna przybierać kształt "Co myśłicie o kontynuacji GF"... Trochę to wszystko odbiega od sensu, ale to moja opinia. -,-

Ładnie się składa, że akurat kontynuacja Galactik Football, w tym przypadku jest jedną, lub jedną z jedynych perspektyw dobrego funkcjonowania strony, przynajmniej na takim poziomie, jaki miał miejsce w przeszłości. Nikt nie przytacza tutaj konkretniejszych dyskusji, jeżeli już to przytacza, alternatywę dla naszego portalu. Insynuacja nie na miejscu.

Neutralna
Wiecie co.. tak się zastanawiam nad jednym.. A dlaczego ta strona miałaby nie istnieć? Jest tu dużo użytkowników (tzn. teraz jest o wiele mniej czasu wolnego i nie dziwię się, spadkowi liczby odwiedzających stronę), na stronie jest wiele ciekawych rzeczy, oraz dużo wysiłku włożonego w "te ciekawe rzeczy", bo powiedzmy to w prost.. gdzie będzie więcej informacji o GF niż tu?
Po prostu trzeba wymyślić coś co rozkręci stronę na nowo.. Już był pomysł tego, żeby na stronie pojawił się inny serial, ale powiedziano mi, że przecież ta strona jest przeznaczona GF i tak naprawdę nie fajnie by było jakby coś tu wprowadzać.. Zaczęłam się nad tym zastanawiać i jednak są tego minusy ,ale taki nowy serial na stronie też ma swoje plusy. Nie widzę powodu do zamykania strony, tylko trzeba trochę pomyśleć co zrobić z tym, żeby coś tu się działo.
Tak swoją drogą nie chciałabym, żeby ta strona tak po prostu zniknęła.. przecież już nie raz były lepsze i gorsze czasy, teraz jest gorzej więc musi być lepiej oczko

[center][img]http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2014/017/e/6/no_mor

Galactik-rev
Pozwolę sobie podbić mój komentarz, ponieważ zawierał on kilka sugestii, czy nawet rad :

" Stevens rozumiem Cię zapewne jak nikt inny z tutaj obecnych. Również prowadzę Galactik-Rev, a właściwie pilnuję żeby przetrwało mój rok maturalny (wielkie podziękowania dla Patricka Aldo, Kts'y i wielu innych, którzy z godną podziwu wytrwałością prowadzą forum w trakcie moich nieobecności), ponieważ tak jak Ty przechodzę ten ciężki okres i wiem ile wysiłku i wyrzeczeń to kosztuje. Jednak nawet jeśli GF przestanie być emitowane moim zdaniem nie należy zamykać witryny. Ta witryna to nie tylko Galactik-Football, to przede wszystkim użytkownicy, którzy tworzą tutaj nie taką małą jakby się wydawało społeczność. Ale... no właśnie "ale". Tym "ale" jest zamknięcie pewnego rozdziału w "życiu" GFC. GFC wymaga zmian. To strona przede wszystkim nastawiona na użytkowników, więc teraz, gdy GF dogorywa powinniście całkowicie zwrócić się w ich stronę. Cóż obecnie można zastać na witrynie? Stare informacje, który niemal każdy przetrawił, przyswoił i czasem z sentymentu do nich zajrzy. A na forum? Obrażające moją godność dyskusje. Wybaczcie mi to stwierdzenie, jednak jest to 100% prawda. Poziom merytoryczny sięgnął dna den. Wiem jaka jest tutejsza średnia wieku, rozumiem z czego ona wynika, jednak o poziom merytoryczny należy dbać i pielęgnować żeby nie podupadał. Taka tendencja wynika z wielu czynników np. niskiej aktywności moderacji, braku stosownego regulaminu, samego podejścia użytkowników etc. Jednak jest jeszcze jeden czynnik - tematy. Obecnie po prostu nie ma o czym pisać! Temat z fotką jakiegoś no-name, czy nawet "name'a" z GF i jednolinijkowy post a'la "What do you think?" jest nie tylko dla szerokiego grona czytelnik żałosny, ale nie przynosi stronie żadnych większych korzyści. To największy powód dla którego brakuje tu użytkowników. 4 lata temu też były tu dzieci, jednak każdy powoli dorasta i jak widzi obecną stagnację, brak pomysłów etc. to jedynie potężna więź sentymentalna zdoła go zatrzymać. Użytkownicy odchodzą bo po prostu nie ma o czym pisać i czym żyć. Witryna stała się nudna. To może brutalne, ale i prawdziwe. Obecne dyskusje nie są związane z GF, forum witryny stało się "forum społecznościowym", a witryn nastawionych jedynie na tę społecznościowość jest tak dużo, że w rywalizacji z nimi GFC jest skazane na porażkę. Powinniście zrewolucjonizować witrynę, dać ludziom tematy do rozmów, coś czym mogliby zacząć żyć tak jak żyli Galactik-Football! Pierwsze co mi przychodzi do głowy to zwrócenie się w stronę pomysłu Galactik-Rev (wiem, że byliście skłonni to zrobić i to ja dałem, brzydko mówiąc dupy, ale od dłuższego czasu mój brak czasu mnie przygniata i dobija). Dzięki temu stworzycie coś pięknego. Własny 4, a może i 5, i 6, i 7 sezon GF! Dla czegoś takiego warto zostać na witrynie na jeszcze długie kolejne lata po zamknięciu tematu związanego z GF w telewizji...

Wybaczcie mi niektóre stwierdzenia, które można by odebrać jako obraźliwie. Takich intencji nie miałem, po prostu chciałem jak najwierniej oddać moje spojrzenie na sprawę. "

Rozwijając mój pomysł... Obecnie panuje stagnacja, a mniej lub bardziej spekulatywna kontynuacja GF nic w tej kwestii nie zmieni. Wmawianie sobie, ze było dobrze i będzie dobrze, również niczego nie zmieni. Trzeba zmienić sposób funkcjonowania witryny. GF nie daje wam tematów do pisania, więc sami musicie je stworzyć! Quizy, konkursy i inne pseudo-atrakcje oczywiście bawią, czasami nawet bardzo, ale sami widzieliście jaka była w nich frekwencja, a przecież nie można funkcjonować samymi takimi atrakcjami, bo staną się mniej zjadliwe od odgrzewanego po raz kolejny kotleta. Wspomniałem o rozwinięciu pomysłu związanego z GR, ponieważ moim zdaniem to jedyny pomysł, który zapewnia witrynie szeroko pojętą ciągłość. Teraz jest kilkanaście osób, które bawią obecne dyskusje etc. mają nadzieję i owszem nadzieja umiera ostatnia, ale kiedyś umrze i trzeba zdać sobie z tego sprawę. Trzeba już teraz podjąć jakieś kroki. Rozwinięcie pomysłu GR nie oznacza newsa i zaproszenie wszystkich w moje progi. Jestem daleki od takiej sugestii, proponowałbym odświeżyć wygląd strony i zmienić jej "sens" istnienia. Zrewolucjonizować wygląd np. wspólny z GR, jednak bardziej żywy. Nastawienie się na twórczość użytkowników tj. promowanie dobrych blogów i danie im skrawka miejsca na witrynie etc. Połączenie sił administracji GFC i GR w celu stworzenia GR bardziej grywalną i pociągającą dla większej części użytkowników GFC oraz wdrożenie nowych pomysłów, zajawek etc.

To tylko sugestia. Zrobicie z nią co uznacie za słuszne. Jestem nastawiony na kooperację i jeśli uznacie pomysł za dobry wiecie gdzie mnie znaleźć.

Dla niewtajemniczonych w kwestię GR. To gra Play by Forum (grasz odgrywając jakąś fikcyjną postać jak aktorzy w serialu tj. możesz stworzyć własną postać dowolnej rasy o dowolnym fluxie z nieco rozszerzonego uniwersum niż miało to miejsce w GF ) nastawiona na rozgrywkę z innymi użytkownikami. Kupujesz dom, mieszkasz w nim, spotykasz sie z innymi, trenujesz swoje umiejętności piłkarskie, możesz zostać redaktorem naszej gazety etc. a obecny silnik menedżerski (bo gra pozwala również na bycie managerem) pozwala na wręcz idealne symulowanie spotkań meczowych, to FIFA dla GF, jednak niestety bez projekcji graficznych... przykład : http://galactikrev.tk/viewtopic.php?f...&t=852
Edited by Galactik-rev on 10/11/2012 11:27

Jump to Forum
gfnayt
Do kolejnego epizodu
Galactik Football:

GFCenter
Aktualne
1. YouTube - 1 sezon w HD
Ukoczone: 100%

Aktualizacja: 24.08.2018

2. Drużyny - edycja opisów
Ukoczone: 30%