[Rozmiar: 846 bajtĂłw]
wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
 general00:36:40
 jaszuch01:46:04
 Lancahit15:41:20
 Patryk_MW22:21:15
 Stasiowski 1 dzień
 Cadenza 1 dzień
 ovgghost 2 dni
 Lola78 2 dni

Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

general Data: 17/08/2019 04:34
Taa, też to widziałem
Patryk_MW Data: 16/08/2019 17:07
Szkoda tylko, że ponownie wrzucili pierwszy odcinek pierwszego sezonu jezyk
general Data: 15/08/2019 22:57
No to my też musimy.
Cadenza Data: 15/08/2019 19:37
Kanał GF'a na YouTube właśnie wrzucił nowy materiał po 6 miesiącach!
Tia4 Data: 04/08/2019 02:02
i nawet pamietalam login i haslo haha grin
Tia4 Data: 04/08/2019 02:02
O nie wierze ze ta strona jeszcze istenieje
general Data: 18/07/2019 13:00
kiedyś musiała.
jaszuch Data: 17/07/2019 00:31
O i strona wróciła grin
spider_piotr Data: 04/07/2019 21:00
Witam, sprawdzcie mój najnowszy post i powiedzcie co myślicie uśmiech Pozdro
DRAKONOV Data: 29/06/2019 21:31
No w każdym razie szkoda, że nie będzie 4 sezonu
DRAKONOV Data: 29/06/2019 21:30
Smutno mi się zrobiło jak wszedłem tutaj pierwszy raz od dłuższego czasu zły
Kleszczu Data: 19/06/2019 00:01
I w ogóle dzień dobry wieczór.
Kleszczu Data: 18/06/2019 23:53
Patrząc z perspektywy lat serce rośnie widząc, że mimo (niestety) upadku serialu... strona i forum nadal istnieją. : )
SnowWamba27 Data: 17/06/2019 23:22
Aż specjalnie nowe konto założyłem (kiedyś miałem jakieś, ale już nie pamiętam dokładnie loginu i hasła)
SnowWamba27 Data: 17/06/2019 23:11
Miło sobie przypomnieć o tej stronie, zwłaszcza gdy przypomniało się o samej kreskówce i troszkę się jej obejrzało na YT XD
Chris797 Data: 17/06/2019 22:22
Ale dzięki za cały 1 sezon i kawałem 2, zawsze coś uśmiech
Chris797 Data: 17/06/2019 22:22
Ale lipa :/ pewnie za kilka lat znów się obudzą, przypomną, że mają kanał i wrzucą
jaszuch Data: 17/06/2019 16:31
Jest problem, bo wszystkich odcinków Gaumont chyba już nie wrzuci. a socialmedia GFa zostały porzucone :/
Chris797 Data: 16/06/2019 21:23
Jaszuch, będziesz kontynuował uploady z gf na Twoim kanale? uśmiech
jaszuch Data: 07/06/2019 00:11
Ja też napisałem, w sprawie odcinków na yt. Wyświetlili, ale nie odpisali :/
Cadenza Data: 02/06/2019 01:39
Coś jeszcze we mnie zostało z tego naiwnego dzieciaka. Napisałam do Gaumonta z paroma pytaniami, może odpiszą...
Chris797 Data: 01/06/2019 08:17
Ją jakiś fan założył czy normalnie przez Gaumont Alphanim?
Chris797 Data: 01/06/2019 08:16
O co chodzi z tą petycją? https://secure.avaaz.org/fr/petition/Sauver_la_serie_Galactik_Football/?aGCxwmb
general Data: 17/05/2019 09:35
Już raczej nie będzie.
Mundek591 Data: 12/05/2019 21:17
siemano nie ebdzie juz 4 sezonu nie ?
Kejna Data: 11/05/2019 21:04
Yo, witam po jakże długim czasie
general Data: 03/05/2019 18:48
Środki z tej reklamy to na piwo nie starczy oczko
jaszuch Data: 03/05/2019 18:13
I to jest dobre podejście haha grin jezyk
Chris797 Data: 02/05/2019 18:38
Ja od czasu do czasu wchodzę wciskam reklamy, żeby strona nie upadła grin
jaszuch Data: 18/04/2019 10:26
Żyje tu jeszcze ktoś? grin
Justin5paw Data: 24/03/2019 22:07
Kto ogląda lego Ninjago
Justin5paw Data: 24/03/2019 21:55
Byłoby fajnie gdyby była czwarta seria
RadomiakRadom1910 Data: 19/03/2019 01:48
Odpowiadając krótko: na ten moment nie ma i nie wiadomo czy i ewentualnie kiedy będzie...
H3mi Data: 18/03/2019 19:32
Jest jakie kolwiek info co do 4 sezonu bo ja tu depresje przechodze!
Cadenza Data: 07/03/2019 23:48
♥ wyczyszczę troszkę skrzynkę w wolnej chwili cool
jaszuch Data: 07/03/2019 12:28
Panie Generale - zwracam honor cool @Cadenza - napisałem oczko
general Data: 06/03/2019 15:03
Problem w tym że "Nie można było wysłać wiadomości. Brak miejsca w skrzynce odbiorczej adresata." Także prywatne wiadomości działają oczko
Cadenza Data: 05/03/2019 20:05
nvm, napiszę na fanpage'u
Cadenza Data: 05/03/2019 20:03
@jaszuch skontaktuj się ze mną przez gg jeśli to coś ważnego, 51050614
Cadenza Data: 05/03/2019 20:01
wtf, od kiedy nie działają?
Ratlover Data: 05/03/2019 19:18
Ja to tu zostawię, jeśli można.. https://www.youtube.com/channel/UC-gNlZ3VH_BlMRQBM0rK4dQ/featured
jaszuch Data: 03/03/2019 11:27
*Cadenza. Już wiem w czym tkwi problem, prywatne wiadomości nie działają wcale grin
jaszuch Data: 03/03/2019 09:13
@Candeza wysłałem Ci wiadomość na priv, ale coś nie pykło i jej nie ma grin
Cadenza Data: 03/03/2019 00:15
♥ zdrowia ♥
Mei7 Data: 11/02/2019 14:41
życzę zdrowia uśmiech
jaszuch Data: 10/02/2019 20:13
Ostatnio mam problemy, także zdrowotne, ale mam nadzieję, że niedługo będę mógł już wrzucać odcinki regularnie oczko
general Data: 26/01/2019 17:10
Niestety to wymaga czasu.
jaszuch Data: 24/01/2019 08:54
Ano, nie było na pewno uśmiech Co do regularności to niestety mam bardzo dużo na głowie zły
Chris797 Data: 23/01/2019 23:52
Aż przyjemnie popatrzeć na tę jakość 1080p. Takiej jakości, to chyba nawet na Jetix nie było grin

Zarejestrowanych: 18,182 Najnowszy Użytkownik: Lancahit

wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka... wczytywanie obrazka...
Nawigacja
GFCenter

View Thread
Galactik Football Center » Galactik Football » Ogólne
 Print Thread
Galactik Football - ciekawostki
PatrycjusiaFen

Cytat

Kleszczu napisał(a):

Cytat

Alexis napisał(a):

Coś zauważyłam. W drugiej serii, kiedy Tia razem z Piratami poleciała do więzienia Technoidu, by ratować swoich rodziców, w pewnym momencie nagrywa kamerą kod do ich celi. Kod ten - według jednego z robotów - jest datą jego produkcji i brzmi: A8631. To w jakiś sposób pozwala określić nam czasy, w której dzieje się akcja i z tego wynika, że czasy GF-a nastąpią za jakieś 6,500 lat. Myślicie, że taka data może być prawdopodobna?

Względność czasu oparta na różnicach cywilizacyjnych. Wytłumaczę na przykładzie naszej planety, gdzie większość Ziemian mamy 2012 rok, a gdzieś na dalekim Wschodzie jest bodajże 3XXX (wiem, że na pewno było coś z trzema tysiącami). Tak samo w galaktyce- mogą być planety, gdzie wszystko bije według innego rytmu, czyli inny cykl dnia, nocy, tygodni, miesięcy i lat. Przy okazji zakładając, że podany rok jest prawidłowy, trzeba przy okazji założyć, że wielki wpływ mieli na to Ziemianie! Czyżby Ziemia dominowała w galaktyce?

Albo scenarzyści doprowadzili do spłaszczenia przecinających się przestrzeni, narzucając uniwersalną datę, przy czym raczej każdemu człowiekowi 8 500 rok kojarzyłby sie z wizją przyszłości pełnej nowej technologii, co widzimy w każdym odcinku GF uśmiech

Szukacie jakiegoś większego sensu, a nie pomyśleliście, że twórcy mogli wybrać ten kod z zupełnie przypadkowych liter i cyfr?
"Nie chcę, abyś popęłnił taki sam błąd jak ja i twój ojciec. Okazuj swoje uczucia. Ukrywanie ich jest bardziej niebazpieczne niż ich okazywanie." - Aarch do Rocketa (odc.24)

[img]http://pu.i.wp.pl/?k=NTUzMTUzNzEsODA4NzUy&f=alphanim-2.jpg[

Lina
Chyba mam kolejną ciekawostkę:
Otóż w którymś odcinku Rocket zwraca się do rodziców Tii "w ciągu tych kilku meczy, Tia zrobiła więcej dla Akiliana niż państwo w całej swojej karierze"
Ale chwila, chwila: niby co rodzice Tii (Ambasadorzy Obia) mają robić dla Akiliana?! Czy Obia to księżyc Akiliana czy co?
[center]
lh3.googleusercontent.com/-H7tf6JiFbLk/T181huC0TwI/AAAAAAAABFU/UCy6QWbWdUU/s200/meii.gif
Tumblr | [url=http://inazuma-eleven-us-story.blogspot.com/][color=#cc9999

Alexis

Cytat

Lina napisał(a):

Chyba mam kolejną ciekawostkę:
Otóż w którymś odcinku Rocket zwraca się do rodziców Tii "w ciągu tych kilku meczy, Tia zrobiła więcej dla Akiliana niż państwo w całej swojej karierze"
Ale chwila, chwila: niby co rodzice Tii (Ambasadorzy Obia) mają robić dla Akiliana?! Czy Obia to księżyc Akiliana czy co?

Wydaje mi się, że Rocketowi chodziło o to, że Tia grając w Snow Kids reprezentuje Akillian i dzięki temu w jakiś sposób przyczyniła się do tego, że mieszkańcy tej planety odzyskali wiarę w futbol.
fc07.deviantart.net/fs71/f/2013/301/a/5/gf_gif_by_dorizard-d6s72q4.gif

Lina

Cytat

Alexis napisał(a):

W temacie o paradoksach GF-a pisałam o przemówieniu Many Ice w 12 odcinku 3 serii. Wróćmy jeszcze raz do tej chwili, bo wyłapałam pewien błąd...

Tutaj mamy zbliżenie na przemawiającą Manę Ice:
http://tinypic.pl...

A tutaj rzut oka na słuchające je osoby:
http://tinypic.pl...

Zwróćcie uwagę na pierwszą kobietę od prawej. Zaginiona siostra bliźniaczka mamy Micro Ice'a?

dziś oglądałam ten odcinek i już wiem to jest matka Thrana i Ahito! w 11 odcinku kiedy przylatuje wraz z pozostałymi rodzicami na Paradisię, ma na sobie zimowe ubranie i tak jak pozostali rodzice zmienia je na letnie. oczko a poza tym to było przyjęcie dla rodziny i przyjaciół Sow Kids, więc nikt niepożądany by sie tam nie wplatał ;D
Edited by Lina on 01/02/2012 12:56
[center]
lh3.googleusercontent.com/-H7tf6JiFbLk/T181huC0TwI/AAAAAAAABFU/UCy6QWbWdUU/s200/meii.gif

Lina
Wsystkie ubrania Mei są w tej samej kolorystyce,

www.galactikfootballcenter.pl/images/articles/grambule-comercials-3.png
www.galactikfootballcenter.pl/images/articles/none-comercials-1.png
www.galactikfootballcenter.pl/images/articles/fluxwhite-comercials-1.png
images1.wikia.nocookie.net/__cb20111211125402/galactikfootball/images/thumb/f/fe/Mei3.PNG/212px-Mei3.PNG

więc możemy wywnioskować, ze wszystkie pochodzą z jednej firmy odzieżowej. a konkretnie firmy, której przedstawicielem jest pan Johnson. A Mei jest jedna ze stałych bywalczyń w sklepie.
[center]

yetem
Nie wiem czy ten temat był poruszany czy też nie (cięzko przebrnąć przez te ponad 30 stron) więc jeśli powtarzam to z góry sorry.

I teraz od rzeczy. Otóż taka ciekawostka, w pierwszej serii dzieciaki ze Snow Kids mają po 15 lat. Następna seria jest 4 lata później, więc wtedy Snow Kidsi mają po 19 lat. A jakoś po ich wyglądzie i zachowaniu nie widać by stali się bardziej dojrzali, dalej są tymi samymi dzieciakami.

basia
A ja potrafię to wytłumaczyć xD

Weźmu takiego Kleszczu niby za chilę 20 na karku a i tak wchoddzi na stronę o GF'ie ... Mam jeszcze kilkam innych przykładów które dowiodą żę tego i zeszło roczzni maturzyści zachowują się jak 3-gimnnazjaliści oczko

Co ma znaczyć tylę że o ile brak zamian między 1 a 2 s jest zrozumiały o ile między 1-3 jest dziwny oczko
Słuchasz mało popularnego , rapu ?
Lubisz piłkę nożną ?
Albo po prostu Ci się nudzi ?

Napisz :
PW
GG : 37408395

yetem
Tyle że mi chodziło o zmiany między 15 a 19 rokiem życia czyli było nie było najbardziej burzliwym okresie. Okresie dojrzewania. Bo nie mów mi że 19 latek wygląda DOKŁADNIE tak samo jak wtedy kiedy miał lat 15, a tak to jest w kreskówce.

lolkaGF
Nie wiem czy to już było, ale mam dwie ciekawostki z odcinka 31:
1. Kiedy D'Jok grał na treningu ze swoim klonem, klon miał opaskę kapitana, a D' Jok nie. Jednak kiedy wyszedł z holotrenera, w szatni opaskę ma.
2. We wspomnieniach Aarch ma na koszulce numer 111, a zaraz potem 10 oczko

Alexis
@yetem - wiek Snow Kids to w ogóle zagmatwana sprawa. Wiemy na pewno, że w pierwszej serii mają piętnaście/szesnaście lat. Wydarzenia serii drugiej dzieją się cztery lata później, czyli bohaterowie są w okolicach dwudziestki. Jednak po tym, jak na Paradisii Snow Kids przegrali półfinał z TP (a pamiętajmy, że trzecia seria dzieje się rok po drugiej), matka Micro Ice'a mówi: "przez te trzy lata daliście nam wiele radości", z czego wynika, że Snow Kids powinni właśnie wchodzić w pełnoletność, skoro początkowo mieli piętnaście lat. To oznacza, że akcja drugiej serii powinna dziać się dwa lata po pierwszej, a nie cztery, jak było podane w serialu.

yetem
Albo to było fatalne przeoczenie twórców, albo po prostu błąd w tłumaczeniu (Andy sam się przyznał że znalazł ich kilka). No cóż zobaczymy jak to będzie w oficjalnej wersji.

Alexis

Cytat

yetem napisał(a):

Albo to było fatalne przeoczenie twórców, albo po prostu błąd w tłumaczeniu (Andy sam się przyznał że znalazł ich kilka). No cóż zobaczymy jak to będzie w oficjalnej wersji.

To raczej nie błąd w tłumaczeniu, bo w wersji hiszpańskiej Mana Ice mówi "tres anos" ("trzy lata"), więc tak było w oryginale. W takim razie wszystko wskazuje na to, że twórcy są słabi z matematyki i pomylili się w liczeniu lat.

Snow Kids1998

Cytat

lolkaGF napisał(a):

1. Kiedy D'Jok grał na treningu ze swoim klonem, klon miał opaskę kapitana, a D' Jok nie. Jednak kiedy wyszedł z holotrenera, w szatni opaskę ma.

Ten numer 111 ciekawy jest ;D Pewnie jakiś szczęśliwy skoro żaden z piłkarzy go nie ma, a ma pecha ^^ Wszyscy piłkarze swiata!- polecam wam zmienić numer koszulki na 111 ;D
Uwierz w słowa, z których szydzi wiatr...

Emrost

Cytat

Snow Kids1998 napisał(a):

Cytat

lolkaGF napisał(a):

Ten numer 111 ciekawy jest ;D Pewnie jakiś szczęśliwy skoro żaden z piłkarzy go nie ma, a ma pecha ^^ Wszyscy piłkarze swiata!- polecam wam zmienić numer koszulki na 111 ;D

Nie pierwszy raz tak jest np.:

Mecz TP vs. SK na Paradisii
Kim 2 ukrywa się pod numerem 22 i następnie znowu podchodzi do strzału.
PUDDIN'!!!!!!!

yetem

Cytat

Alexis napisał(a):

Cytat

yetem napisał(a):

To raczej nie błąd w tłumaczeniu, bo w wersji hiszpańskiej Mana Ice mówi "tres anos" ("trzy lata"oczko, więc tak było w oryginale. W takim razie wszystko wskazuje na to, że twórcy są słabi z matematyki i pomylili się w liczeniu lat.

Wpadł mi do głowy jeszcze pomysł, że Mana Ice mogła mówic o 3 latach jako:
Pierwszy rok = Pierwszy Turniej
Drugi Rok = Drugi Turniej
Trzeci Rok = Turniej na Paradisii

Czyli po prostu zaokrąglić ten czas pomijając lata kiedy Snow Kidsi nie grali (i de facto nie przynosili emocji)
powsinoga.com/banery/youtube.png

Galactikowa

Cytat

yetem napisał(a):

Cytat

Alexis napisał(a):

Cytat

yetem napisał(a):

To raczej nie błąd w tłumaczeniu, bo w wersji hiszpańskiej Mana Ice mówi "tres anos" ("trzy lata"oczko, więc tak było w oryginale. W takim razie wszystko wskazuje na to, że twórcy są słabi z matematyki i pomylili się w liczeniu lat.

Wpadł mi do głowy jeszcze pomysł, że Mana Ice mogła mówic o 3 latach jako:
Pierwszy rok = Pierwszy Turniej
Drugi Rok = Drugi Turniej
Trzeci Rok = Turniej na Paradisii

Czyli po prostu zaokrąglić ten czas pomijając lata kiedy Snow Kidsi nie grali (i de facto nie przynosili emocji)

Ona powiedziała , to na imprezie dla SK (3 sezon ) Że przez te 3 lata sprawiliście nam wiele radości . Czyli coś w tym jest . Ale wiadomo już że od 1 do 2 rozgrywek o ''Puchar'' GF mineło 4 lata . No to jeżeli puchar by był co 4 lata . Ale to nie możliwe w 3 sezonie bo Harris kazał przyspieszyć rozgrywki . To cała ta akcja trwała by około 12 lat...
imagizer.imageshack.us/v2/592x343q90/823/i2iq.jpg

Sinedd212
Tak dzisiaj to zauważyłam oglądając GF pod koniec 33 odcinka Rocket i Wuwambu są w sferze a w 34 dopiero wchodzą do sfery xd

Znalazłam drugą ciekawostkę mianowicie związaną z Lordem Phoenix'em jak wiemy był władcą Paradisi gdzie głównie były tam ośrodki turystyczno-wypoczynkowe oraz słynny turniej . Ale czy jego nazwisko czasem nie pochodzi od miasta Phoenix w Arizonie ,które jest również nazywane Doliną słońca .W Phoenix mieści się sporo klubów sportowych .

Więcej jest w linku http://pl.wikipedia.org/wiki/Phoenix
Czy myślicie ,że to tylko czysty przypadek ?
Edited by Sinedd212 on 08/02/2012 16:55
[img]https://78.media.tumblr.com/8f070ea41135b2be1f132d787016acf5/tumblr_oedgqtOBp61u8gwvqo1_500.gif [/img]

Galactik-rev
Phoenix to kreatura nazywana u nas feniksem. Feniksy miały to do siebie, że po "śmierci" odradzały się z własnych popiołów. Patrząc na przeszłość wspomnianego wcześniej Lorda (przywódca piratów zdetronizowany przez Blackbones'a) można pomyśleć, że to bardziej możliwe pochodzenie jego pseudonimu. Bo przecież niczym feniks zapadł się pod ziemię obalony przez Sonnego, a następnie odrodził się z popiołów pod postacią Lorda Phoenix'a władcy Paradisii.

Rion

Cytat

Sinedd212 napisał(a):

Znalazłam drugą ciekawostkę mianowicie związaną z Lordem Phoenix'em jak wiemy był władcą Paradisi gdzie głównie były tam ośrodki turystyczno-wypoczynkowe oraz słynny turniej . Ale czy jego nazwisko czasem nie pochodzi od miasta Phoenix w Arizonie ,które jest również nazywane Doliną słońca .W Phoenix mieści się sporo klubów sportowych .

Więcej jest w linku http://pl.wikipedia.org/wiki/Phoenix
Czy myślicie ,że to tylko czysty przypadek ?

Powiązanie być może jest, ale nie ma co się za bardzo oddawać temu przypuszczeniu, gdyż słowo ''Phoenix'' w moim przekonaniu jest dość powszechnym i znanym słowem. Być może ''Dolina Słońca'' ma w pewnej mierze powiązanie ze słoneczną Paradisią. Tu też wszystko kończy się na domysłach.

-DJOK-
Sinedd miał kilka razy w II sezonie słuchawkę Snow Kidsów czyli niebiesko-białą a nie Shedowsów czarno-zieloną.
lh6.googleusercontent.com/-PQd3QNySqJo/Txbs3D3LYrI/AAAAAAAAAz4/KB_ns1E_mAs/s200/D%252527Jok.gif

Jump to Forum
gfnayt
Do kolejnego epizodu
Galactik Football:

GFCenter
Aktualne
1. YouTube - 1 sezon w HD
Ukoczone: 100%

Aktualizacja: 24.08.2018

2. Drużyny - edycja opisów
Ukoczone: 30%

Aktualizacja: 12.08.2018